Erkekler sevgilileriniz sizin arkadaşlarınızın yanında nasıl davranmasını istersiniz?

sevgilinizi bütün yakın arkadaşlarınızla tanıştırdınız ve bazen beraber takılıyorsunuz.sizce kız arkadaşınız nasıl davranmalı yanınızda nasıl hoşunuza gider?özellikle merak ettiğim şey elini tutmalı mı yakınlık derecesi nasıl olmalı veya konuşmalarda nasıl davranmalı?

0|0
09

En İyi Erkek Görüşü

• ben başbaşayken ile topluluk içerisinde ki

davranışlarının aynı olmasını istemem.. başbaşayken

rahat olmalıyız ama ben topluluk içerisinde lakayt

değilim olmayı da sevmem eşimin de benin gibi ağır başlı

olmasını isterim ki nitekim de öyle zaten.. ve bence başkalarının yanında vıcık vıcık olanlardan da hiç haz etmem..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• yerine göre davranmalı

0|0
    0|0
  • Bütün yakın arkadaşlarımla tanıştırdım? Demek ki işim zora girdi gerginliğim hat safhata tırmanmıştır elbette ve bununla beraber elbette ki daha gergin olurum... Benim yanımda arkadaşlarıma karşı mesafesini ölçütünü korumasını isterim tabisi ve ben arkadaşımda olsa bir gram güvenmeme payı bırakırım.

cut.

0|0
    0|0
    • peki ben sevgilime karşı nasıl konuşmalıyım.ona sevgilim olduğunuda hissettirmeliyim bence.

• Sevgiline içinden geldiği gibi ol yeter, pürüz konu oldugu zaman ortam içinde değil baş başa konuşmaya sakla.

• Arkadaslarımın yanında kendını ağırdan satması gerek..

1|0
    0|0
    • bende öyle yapıyorum zaten yani yapı gereği ama sevgilimde benm çok konuşmamamdan şikayetçi yani arkadaşlarıyla beraberken sohbete dahil olmamı biraz daha konuşmamı istiyor.

• Arada yıne konusta sen agırlıgını koy hem saygı duyarlar karsında fazla lacka olmazlar :)

• Cevap verildiğinde konuşan..

0|0
    0|0
  • yanımda otursun hanım hanımcık tutmasın elimi falan olan var olmayan var :D

0|0
    0|0
  • Davranışlarını beyenmediğim birini sevgili diye yanımda gezdirmem zaten.Kendi gibi davransın yeter zaten.

0|0
    0|0
  • Akıllı uslu otursun işte normal insan tarzında.Ne biçim soru lan bu :D

0|0
    0|0
  • sorulara benden önce cevap vermesin yeter.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...