Bir kadının en iyi dostu kimdir?tüm varlıkları düşünün...

bir kadının en iyi dostu kimdir?tüm varlıkları düşünün...

0|0
41|23

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 40

• Bir kadının en iyi dostu en önce kendisidir. Kendini mutlu etmeyi bilmeyen bir kadını dünya üzerindeki hiç kimse mutlu edemez.

İkinci sırada hayatını paylaşacağı, paylaştığı kişi gelmelidir. Gelir demiyorum, gelmelidir diyorum zira ömürlük bir dostluk kuramadığın bir insanla ömürlük bir aşk ve beraberlik yaşayamazsın.

Üçüncü sırada da eğer şanslıysa, kardeşim diyebilecek kadar benimsediği bir hemcinsi gelebilir.

Üçüne de sahip olduğum için kendimi şanslı sayıyorum :)

2|0
    0|0
  • Bir kadının en iyi dostu Pırlantadır derler. Kişiselleştirirsek kadının en iyi dostu yoktur kadınlar yalnızdır.

3|1
    0|0
  • Kedidir o kedi...

0|1
    0|0
  • bence, kendisidir. Benim de en iyi dostum kendimim yalnızca..

0|1
    0|0
  • Kredi kartı.

0|1
    1|1
  • cımbız :D hayatımızdan çıkmamalı

0|1
    1|0
  • bence eşidir.benim hayatımdada olduğu gibi.

0|0
    0|0
  • Şüphesiz ki hemcinsi. Zira iki kadın bir araya gelince ne yapar?

Muhabbetten dostluk çıkar...

0|0
    2|0
  • kendisidir

0|1
    0|0
  • Çirkin bir Erkektir...

Dikkat..! >>> (Burada aşağılama yoktur..!)

2|0
    1|2
  • bir kadının en iyi dostu şeytandır .. şeytan vesveseyi verir hatun trip atar :)

0|1
    0|0
  • Köpeği'dir bence.

0|0
    0|0
  • Tanrıdır :)

0|0
    1|0
  • Gerçek doğum yerimiz, kendimizi ilk kez ferasetli bir bakışla gördüğümüz yerdir. Benim ilk doğum yerim, kitaplarımdı. o yüzden kitaptır.

0|0
    0|0
  • Annesidir cunku anneyi ne kadar kirsakta unutur hep sever sir saklar hep en iyisine sahip olmani ister...

0|0
    0|0
  • Kedisidir.

0|0
    1|0
  • ANNEM VE BABAM

0|0
    1|0
  • annemin cevabını yazıyorum (Kocasıdır):))

0|0
    0|0
  • herkesin en iyi dostu para değil mi...

o varsa herşey var o yoksa hiçbir halt yok...

dost acı söyler...:)

0|0
    0|0
  • Makyaj malzemeleri

0|0
    1|1
  • bir kadının en iyi dostu onu gerçekten anlayan kişidir.kız erkek,anne baba kardeş farketmez..onu anlıyorsa ve iyi-kötü herneyse onun için doğru olanı tarafsız gösteriyorsa..dost acı söyler ya..

0|0
    0|0
  • kediler kesinlikle

0|0
    0|0
  • Makyaj malzemeleri

0|1
    0|0
  • Köpeği veya kedisi diye düşünüyorum ben.Tanrı diyenleri de anlamadım çünkü o başka boyut bu başka.

0|0
    2|0
  • hayalleri :D

0|0
    0|0
  • Kadının dostu olmaz .

1|0
    0|0
  • makyaj çantası tabiki..

0|0
    1|2
  • Bence köpeği :)

0|0
    1|0
  • bebek? çiçek? kitap? börtü? böcek?

1|0
    1|1
  • Bir düşündüm de.. Sigaram

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    10

Erkekler Ne Diyor 23

• herkes bişeyler sallamış.bu sorunun cevabını gerçekten bilmiyormusunuz yoksa şakamı yapıyorsunuz? en iyi dostu kocası yazmış bazılarıda.bir kadının değil bir insanın eniyi dostu hatta herşeyi annesidir.şöyle bir düşünün gözleriniz kör oldu size kim bakar.enyakın arkdaşınız kankanız kaç gün bakar.sevgililer günü oldu.en yakın kız arkadaşınız sevgilisiylemi vakit geçirir sizinlemi vakit geçirir?felç geçirseniz elden ayaktan düşseniz size kim bakar altınızı kim değiştirir(bebekken yaptığı gibi) üstte 2 tane olayda enkötü seneryaoları yazdım.en kötü durumunuzda kim yanınızda oluyor görün.bunları insanın babası bile yapmaz.eniyi dostu kocasıymış kocanız karşılığında sizden cinsellik alıyor yemek yapyor bulaşık çamaşır yıkıyor hizmet ediyorsunuz.sevgiliymiş.bir erkekle çıkıyorsunuz.kendinize şöyle sorun benim vücudum olmasa sevgilim benimle çıkarmı? beni severmi?(en basit örnek her 3 kadından biri göğüs kanserine yakalanıyor) bu sizin başınıza gelse sevgiliniz hala sizinle olurmu?cevabınız evetse doğru kişiyi bulmuş demeksinizdir.biliyorum hepinizin annesiyle ailesiyle sorunları var onlara kızgınsınızdır belki.görüş farklılıkları vardır yaş farkı var sonuçta aşıksınızdır birine aileden uzaklaşmak istersinizdir.bende anneme hayatımda hediye almadım.iyi anlaşamayız beni çok sinirlendirir.öyle güzel bir bağımız yoktur.ama yazdıklarım haktır.zaten inan annene of bile desen cennete giremiyorsun.yani anneye çok dikkat etmek lazım.bana deseler kuranın gerçek ten Allah tarafından indirildiğine hangi ayetlerle ispatlarsın direk anneye verdiği öneme işaret eden ayetler derim.geçen ay alanyaya gittim.gece 11 de parkta oturuyorum yalnız başıma turistler çok mutlu her kes genç mutlu çiftler diskoya gidiyorlar herkes çok mutlu sanki dünya umurlarında değil.sonra yan banka turist bir anne bir baba ve birde zihinsel engelli çocuk (25 yaşlarda) geldi mutsuz şekilde 3ü oturdu.o çocuk özürlü olmasa anne babsıyla tatil yaparmıydı? insanoğlu bukadar nankör işte.ölürsem annem ağlar gerisi yalan ağlar demişler.neyse konu nerden nereye geldi.

1|0
    1|0
  • Köpekler ama golden.<3 :)

0|1
    0|0
  • para diyorum para :)

0|1
    0|0
  • Kedi diyenler bana ulaşsın.

0|1
    0|0
  • Kelebek, kedi.

0|0
    0|0
  • NŞA da evlendiği insan olmalı :)

0|0
    1|0
  • bir kadının en iyi dostu KOCASI dır...

0|0
    0|0
  • evliyse kocası, evli değilse tek dostu kendisidir.

0|0
    0|0
  • Alişveriş merkezleri

0|0
    0|0
  • bir kadının şeytan dışında dostu yoktur, herşey onun için düşmandır.

kadınlar kedilere çok benzer, tatlı ve sevimli gözükürler.

ama nankör, sinsi ve şeytanidirler.

0|0
    0|0
  • Sanırım patates.

Kızarmışını önlerinden eksik etmiyor bazıları.

0|0
    0|0
  • Bir kadının demeyelim bir insanın en iyi dostu Kendisidir

0|0
    0|0
  • Kedisi diyenlere katılıyorum çünkü kediler konuşamıyorlar.. Kediler neden hep asık suratlı diye düşündüm ve nedenin bu olduğuna karar verdim..

0|0
    1|0
  • Destekli sütyen :)

1|0
    0|0
  • vicdanı ve kişiliğidir

0|0
    0|0
  • cocugu ve dızısı

0|0
    0|0
  • her koşulda iyi olmasını isteyen anne ve babasıdır bence

0|0
    0|0
  • Kaleyi en iyi dostu fethederek mi kazanmak istiyorsun

0|0
    0|0
  • sanırım seytan cevabını vermemızı ıstıyorsun :)

0|0
    0|0
  • van kedim var benimde en iyi dostum o adını da çarşaf koydum :)

0|0
    1|0
  • hijyenik ped :D

0|0
    1|0
  • Vajinası. Sonra tabi memeler.

0|0
    0|0
  • çok afedersin y.rraktır.

0|1
    0|0
Yükleniyor...