Kondisyon Bisikleti mi ? Eliptik Bisiklet mi ?

biraz kilo problemim var spor salonunada gidemiyorum eve ikisinden birisini almayı düsünüyorum.biraz nette arastırdım eliptik bisikletin daha yararlı olduğu tüm vücudu çalıstırdığı daha cok kalori yaktırdığını soyluyolar. bide sizin yorumunuzu alıyım dedim link bu model ilgimi cekti sizin tavsiyeniz ?

0|0
12|8

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiiki eliptik modeller daha yayarlı olacaktır ayakta kollarla beraber çalışma imkanından dolayı ama verdiğin linkteki model yerine ben sana link bu modeli öneririm. Hem oturma koltuğu olduğundan normal kondisyon bisikleti gibi kullanma , hem öndeki twister artısını kullanabilme ve hemde lateks kordları sayesinde değişik fitness hareketleri yaparak farklı kaslarınıda çalıştırabilirsin.

Aynı modeli bende 1 yıl önce almıştım ama aldığım gibi akldı açıkcası :D iş yorgunluğundan askılık gibi oluyor bazen :)))

0|0
    0|0
    • senin verdiğin modeli gormüstüm ama kayıslı olduğu için pek bakmadım kayıslılarda zamanla asınma oluyomus hatta kopma felan onun dısında sürtünmeden dolayı koku felan yapıyomus sende oyle bir sorun oldumu ?

• açıkcası ben öyle bir sorun yaşamadım. Kayışlı olma sebebi sertliğini ayarlıyabilme imkanın olması ve sadece kayışın sürtmesi sebebi ile biraz sesi çıkıyor. Zaten olmasa bile hemen hemen tekerleğin dönüş sesi bile aynı gürültüyü çıkarır.

Kızlar Ne Diyor 12

• Eliptik daha güzel de kenara koyacaksın kesin.

0|0
    0|0
  • o eliptik varya.. adamın hayatını ... gıttıgım salonda bir kere bindim ona bidaha ittirseler binmem.. o nasıl bir ağrı nasıl acıdır yarabbim :D

0|0
    0|0
    • yarım saat önce gülmeye başladım hala gülüyorum. ittirseler gülmeye devam ederim desem :D

• bende araştırmıştım ve eliptik bisiklet aldım.Bence de işe yarıyor ama uyuşukluktan 1 ay yaptım sadece 1 ayda bile fark oldu.

0|0
    0|0
  • Eliptik bence

0|0
    0|0
  • Eliptikle tüm vücut çalışır hatta kolların bile, o yüzden eliptik.

0|0
    0|0
  • eliptik

0|0
    0|0
  • eliptik bir anda kas yapmana ve kalınlaşmaya sebep olur , kondisyonla başlamalısın

0|0
    0|0
  • eliptik iyi

0|0
    0|0
  • Soğukta yağmurda karda ya da akşam vakti sokakta olamayacağına göre. bence eliptik ben kullanıyorum şahsen (:

0|0
    0|0
    • bir de sadece böyle bakma. sürekli ayakta sürmekten yorulursun. koltuklu bakman yararına olacaktır.

• eve alma kenarda kalıcak. alıcaksanda ikinci el falan al.

0|0
    0|0
  • herkes eliptik diyorsa vardır sebebi

0|0
    0|0
  • Evet kesinlikle eliptik ama sadece sporla bitmiyor yemedende kesmen lazim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Eliptik bisiklet her zaman için daha iyidir. Daha fazla kalori yakarsın, zayıflamak istediğimde genelde onu tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Kim dediyse doğru demiş daha çok kalori yaktırır tabi teker ağırlığı yüksek bişey almalısın yoksa pek efor sarfettirmiyor alıştıktan sonra.

0|0
    0|0
  • en güzeli yürüyüş.

0|0
    0|0
  • bence koşu bandı almalısın dostum. kondisyon bisikleti bölggesel çalıştırır. diğeri biraz daha iyidir ama eğer fitness'a gidemiyosan koşu bandı derim.

0|0
    0|0
  • hiç biri dışarda temiz havada yaptığın koşu kadar işine yaramaz. kardiyoya başla

0|0
    0|0
  • eliptik diyorum ve gidiyorum

0|0
    0|0
  • bisiklet farketmez ayagın ceviriyorsa sıkıntı yok. devam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...