Ksnin de suyu çıktı artık. Haksız mıyım?

Millet sevgili bilmem ne uçkur derdinde. Biriniz de çıkıp bu ülke nereye gidiyor ya deyin. Yeter ya. İnsanlığımızdan çıkıyoruz kimsenin umrunda değil. bir kaldırın kafanızı da etrafınıza bakın. Karı kız peşinde koşcagınızza acın da iki haber izleyin.. Bu ülke nereye gidiyor bir bakın Allah aşkına. Bunlardan daha büyük dertlerimiz var bizim. Bıktım ya saçma sapan sorular görmekten. Adamlar oturdukları yerden bir el kol hareketleriyle herşeyi değiştiriyorlar insan olun biraz ya. biraz duyarlı olun..

Güncellemeler:
saçma sapan yorumlicaklar bir gitsinler ya
bu sitenin bütün amacı bu mu yani. bravo ya.
ben aklımı peynir ekmekle yemedim bazı cahil dünyadan bihaber olan insanlar gibi. en azından benim beynim çalışıyor da biraz da olsa kafa patlatıyorum bu meselere. elimden bişey gelmicek de olsa üzülüyorum. çoğunuz gibi erkek peşinde koşmuyorum buralarda. bu sitenin alt yapısı kadın erkek ilişkileri olabilir ama bu sütenin seviyeli oldugu zamanları bü tür konusların konusuldugu zamanları biliyorum ben. bilmediğim bir şey hakkında da yorum yapmıyorum sen yenisin galiba diyenlere duyrulur..

0|0
12|34

En İyi Erkek Görüşü

• Katılıyorum.

Dünya yıkılıyor, Burçları soruyor birisi. Hay burçlarınız batsın.

Andımız kaldırılıyor, Türk demek suç haline getiriliyor, sınıfta bakıştığım bir çocuk var.

Sahte delillerle ordu tasfiye edliyor, hangi alışveriş sitesi iyidir.

Daha bir çok şey olurken bizim gençlerimiz, Atatürk'ün ülkeyi temsil ettiği gençlerin haline bak. Yazık. Ahmaklığın bile bir sınırı olmalı.

4|0
    6|8
    • ama yok millet hala zevk peşinde. bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantıgı nedir abi..

• Ben chp'li değilim ama. Kaldı ki Atatürk ilkelerini takip etmenin tartışılmasını bile abes buluyorum. Bunu konuşuyor olmamız bile utanç verici.

Eğitimli kişilerin durumdan memnun olmamaları ve eğitimsiz kesimin kandırılıyor olmaları, durumu anlamıyor olmaları hiç aklınıza geldi mi acaba ?

Kimse bulunduğu yerde huzursuzluk olsun istemez fakat ortada bir yanlışlık varsa ve bu yanlışı düzeltmek istemez misiniz ? Yanlışlıklar karşısında sustukça bizler bu duruma geldik.

• Ben sizinle konuşurken "siz" diye hitap ederek belirli bir saygı ifade ediyorum. O yüzden bana "bak" diye hitap etmemeniz konusunda sizi uyarıyorum.

Ayrıca kardeşim diye sesleniyorsunuz ama ben 36 yaşında bir adamım. Abim olacak konumda olduğunuza inanmıyorum. O yüzden kibarlık ve medeniyet sınırlarını aşmayın lütfen.

Erkekler Ne Diyor 33

• Bizim milletimiz taşı sıksa suyunu, ks'yi sıksa kızı çıkarır. Yeterki iş çıkma olsun. Ama çıkarlar mı yoksa çileden mi çıkarırlar bilemem. Bu heryerde böyle maalesef.

Asosyal insanlarımız bu tür ortamlarda gizlenebilirliğin sağladığı sorumluluktan kaçma güvenvesiyle kendilerini madende zannedebiliyorlar. Ama ben yinede seviyorum burayı. Etliye sütlüye karışmaz soruna, cevabına bakarsan sorun olmaz. Ama illa muhabbet edicem ben dersen onda size de biraz iş düşüyor açıkcası. Konuşağınız kişiyi soru, cevaplarından az biraz tahlil edemeden muhabbete giriyorsanız o sizin probleminiz. Kimse kimseyi zorlamıyor. Beğenmeyen muhatab olmaz. Ben soru, cevap kalitesini daha çok önemsediğim için onun dışında bir derdim yok, memnunum.

Ama bu işler de öyle "duyarlı olun, ülke nereye gidiyor" gibi beylik lafları tekrarlayarak soru oluşturmakla olmuyor. Önce bir kendini doldurmak, sonra cümlelerin, soruların içini doldurabilmek gerekiyor. Kuru kuru herkes bilir şikayet etmeyi. Sözlerime büyük düşünür Cem Yılmaz'ın "sizin gibi gençleri sorularıyla görmek isteriz" sözüyle bitiriyorum.

1|1
    0|0
  • Siteyi herkes kendi amacına göre kullanıyor ve sanalda çoğunluk bir kesim belirttiğin amaç içerisinde olduğundan site bu halde. Tabii olması gereken bu değil fakat emin ol ki sitede görüşünü sağlıklı olarak paylaşabileceğin ve saygı çerçevesinde konuşabileceğin sayılı insan mevcut. O yüzden ciddi konulara da pek girilebilecek bir yer değil burası. Sadece vakit kaybı.

0|0
    0|0
  • tamam sakin ol yönetime söyleyim hemen çeki düzen versinler :))

0|0
    0|0
  • Abaza konusunda haklısın çok arttı.

Ama diğer konularda herkes özgür.3 soru hakkın var senin istediğini sorabilir,gündemi yoklayabilirsin

0|0
    0|0
  • Sıkıldım biraz daha boka sararsa giderim

0|0
    0|0
  • Sakin olmanı öneririm.

0|0
    0|0
  • şimdi arkadaşlar herkese saygılı olmakla beraber günümüzde gençler yüzeysel değerlendiriyorlar olayları sıkıntıda burda başlıyor zaten biraz detaya girmeleri lazım diye düşünüyorum ama geçtiğimiz 10-15 yıl içinde çocuklara hep bu ilgisizlik aşılandı. durum buradan kaynaklı bence .

0|0
    0|0
  • su çıkması iyidir susuzluk krizi çıkıcak çünkü dünyada

0|0
    0|2
  • odun gibi yetişen bir nesil gelirse sap gibi sorular çıkar meydana maalesef dostum :) halbuki biz 90'lar öyle miydik :)

0|0
    0|0
  • size hak veririm .bazen gerçekten sinir oluyorum .sadece kendi ilgim olan kişilerle muhattap olurum ve kendi aklım ve mantığıma uygun sorulara cevap veririm .olumsuzluk her ortamda vardır .buradada olduğu gibi fazla önemsemeye gerek yok .

0|0
    0|0
  • aslında tüm o karı kız mevzusu şifreli bir örgütlenme mesajının parçaları sen rahat ol. tek yol devrim!

0|0
    0|0
  • monoton hayat yaşayana ne diyebilirsin ki. azcık dünya gündemini takip etseler, hayatta nelerin olup bittiğini öğrenirler.

0|0
    0|0
  • Ülkeyimi konuşalım peki konuşalım, herkesin görüşü kendine ben burda baştakilerle ilgili bişi söylerim sazanın biri atlar bende patlarım siyasi görüşler ülke gündemi tehlikeli konular, ki burda abazalarla ülkenin hal ve gidişatını mı tartışacak konuşacaksın, ciddi soru sorduğunda istisnalar harici aynı ciddiyetlikle cevap alabiliyorsun yaklaşık 1 aydır burdayım yeniyim ama kusacak duruma geldim hep aynı monoton şeyler, değişik konu açarsın kimse oralıı olmaz o yüzden bu dediğin burda biraz zor.

0|0
    0|0
    • sende haklısın ne diyim ne yapim ya. bunaldım valla.

• ya bak soruya bak erkekler şakalaşırken birbirlerinin kalçalarından ellerken zevk alıyormu vs vs kimle konuşalım konuşmak istediklerimizi var mı bir önerin ?

• yok ne yazık ki.

• "Beni olağanüstü bir kişi olarak yorumlamayınız. Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir." M.Kemal ATATÜRK

1|0
    0|0
  • bunu oy verirken düşünüyorum.. yıllardır şurda burda konuştuk da ne oldu ?

0|0
    0|0
  • haksızsın çünkü ks hep böyleydi

bkz. sen yenisin galiba

3|0
    1|1
  • tam soru soracaktım , vazgeçtim :)

0|0
    0|0
  • bu sitenin amacı bildiğim kadarıyla eğlence ülke meseleleride tartısılır ama yeri burasımı acaba ?

1|0
    0|0
  • Ters yapmak için yazmıyorum ama belki de dışarıda bu konulara ilgili olanlar burada kafa dağıtmak için saçmalıyor da olamaz mı ki ? Söylediklerine lafım yok ama böyle düşünenler de vardır herhalde

0|0
    0|0
  • Sanal komandolardan ol diyosun

0|1
    0|0
  • sen burayı dünyayı kurtaracak vatandaşlar lokalimi sandın :DD pekala bayan gizemli buyrun.ne öneriyosunuz.

0|0
    0|0
    • benim önermemle olsaydı bu işler hey gidim hey..

• yok bilelim yani.maksat konuşalım.madem konuşmak istiyon derin mevzuları.soru 1-türkiyedeki masonik güçleri nasıl imha edebiliriz?

• tebrik ederim. dünyanın daha iyi bir yer olması için sizin gibi insanların artması lazım.

0|0
    0|0
  • Nereye gidiyor ülke ?

0|0
    0|0
  • Böyle bir sitede Genel Görelilik ve Quantum üzerine konuşmayı bekleme.

0|0
    0|0
  • evt haklısn

0|0
    0|0
  • Sanırım yukarda ki kategori bölümlerine hiç girmiyorsun ...

0|0
    0|0
  • ülkenin durumu gayet iyi merak etme, avrupa ülkelerini görsen şükredersin

0|0
    1|0
  • hooop...yiğido...baş ol yönet bizi

0|0
    1|0
  • Önce sen nereye gidiyorsun da ülkenin nereye gittiğini sorgulamaya kalkabiliyorsun diye sorarlar adama. Daha sana yazılan cevaba adam akıllı cevap veremeyip, hazmedemeyip engellemeye sığınırken hemde.

Ne kadar sığ olduğun verdiğin cevaplardan belli, bırak derin konuları ve insanları eleştirmeyi.

Aklın bir karış aşağı inmeden de cevap yazma mümkünse. Sadece eksile, engelle ve uza. Fazlası bir beden büyük gelir sana

0|0
    0|0
  • Adam olun efendi olun. Dağılın!

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 12

• KS nin amacı kadın erkek ilişkilerini sorgulamak zaten. O nedenle sorular genelde bu yönde.

Karanlığa küfredeceğine bir mum da sen yak ! demişler, sen sor cevaplansın...

0|0
    0|0
  • Sen sor mesela güncel sorular; gelip cevaplayalım. Bu sitede aynı tarz binlerce soru gördüm ancak yapacak birşey yok; herkes başına geleni yazıyor anlatıyor işte.

0|0
    0|0
  • sen sor değin başkasından beklemeye gerek yok sitenin amacı erkek ve kadın ilişkileri üzerine olduğu için genel durum o.sen sor değişiklik getir cevaplarız

0|1
    0|1
  • atarlanma panpa.

1|0
    0|0
  • Diyoruz da cevap vermeyen hemcinslerimiz hayal kırıklığına uğratıyor...

0|0
    0|0
  • Yazdım ama kale alan yok soruyu neyse millet aşk hakkında konuşmayı daha çok seviyor bunu anlamış oldum haklısın

0|0
    0|0
    • işte böyle nesillerin elindeyiz ya türklüğümden utanıyorum bazen..

• bende aynen böyle düşündüm sinirlendim bayağa birdahada yazmadım takılmıyoruz çünkü ülkenin hali ortada hiç kimsenin umrunda değil herkes leyla

• aynen. yazık valla

• hep takipteyim .. buradan bazı arkadaşlar .. hatta dün odtü de olan olaylarla ilgili bir takım şeyler anlatmaya çalıştı.. ama yok görmedim, duymadım , bilmiyorum dan öte gitmiyor hiçbirşey.

0|0
    0|0
    • işte o kadar duyarlıyız görüyo musn. benim haberim yok bilmiyorumdan öteye gecemiyoruz.. kafalarını kaldırıp da bir iki haber baksalar böyle olmicak.

• ben anlamıyorum zaten. bu sayfa açıksa diğer taraftan neler oluyor diye bakıp takipte olmak hiç zor değil.. bir haberi okumak 5 dakikanı almıyor.. bir de bu sitede bir takım gerçekleri kabul etmek istemeyen çok fazla sayıda insan var.

• burda bir sayfalık sorulara kafa patlatıoylrar öbür yandan bir haber acıp da okumuyorlar.. dediğin gibi. bu kadar üşengeç bu kadar duyarsız bir milletiz..

• arz talep meselesi öncelikle...

saçma sorulara okadar cevap gelmese zaten sorulmaz...

5 dk bir çıkan karşı cinsin neyinden atkileniyorsunuz sorusana bu kadar ciddiyet haddinden fazla değil mi...

0|0
    0|0
  • Şu cinsellik kategorisi kaldırılsa iyi olur.

0|0
    0|0
  • tımam aşkım sen git ben arkandan gelirim aszxa

0|1
    1|0
  • Haklısın ne diyim

0|0
    0|0
  • Aynen öyle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...