Kadın ağlıyor.. ne yapmam lazım..

benım bir arkadaşım kadının biriyle kavga etmiş.. dün aksam merdiven boşlugundaki kavga ettiği kadının bebek arabasını aldı ve dedesının kömürlüğüne attı. sabah kadın arabayı aradı bulamadı .kadın ağlıyordu nıye dedım bılmıyormus gibi arabayı calmıslar. dedi cok para verdım bı daha alamam 800 tl ıle gecınıyorum dıyor. arkadasıma ver dedım sakın soyleme ortaya cıkmasın dıyor arada kaldım. kadını öyle gorunce.

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• Senin arkadaşın hala büyümemiş. Sen uyma bari...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• o arabayı iade etmek sana düşüyor. Yoksa vicdanın rahat etmez.Yıllar sonra bir anda aklına gelir kahrolursun.. Ha o arkadaşından da uzak dur

0|0
    0|0
  • kadınla sorunu var anladıkta bu nedir ya. konuş hallet nedir yani. insanların mağduriyetiyle mutlu olan iğrenç biri bence senin arkadaşın.

0|0
    0|0
  • zulmedene inş rabbimde zulmeder.. değermi bir insanı göz yaşlarına boğmak.

0|0
    0|0
  • yav kadı ne çok kadın demişsin be aklıma ilk kadınbudu köfte geldi bu arada kadın suçlu

0|0
    1|0
  • Dürüst olmak hem vicdanını rahatlatacak hemde adaletli olmanı sağlayacaktır...

0|0
    0|0
  • saçmalama söyle versin kolay değil para kazanmak

0|0
    0|0
  • yapcak bişey yok durumu iyi biri yardım edecek bu kadın te başınamı yaşıyor

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşın hırsız yani..

0|0
    0|0
  • verin ya çocukmusunuz siz sonuçta bebek arabası durumları da iyi degilmiş.senin başına gelse sen ne yapardın.rica ediorum sizden verin kadın çocugunu neyle götürüp getirecek

0|0
    0|0
  • bir şekilde arkadaşının doğruyu yapması için çabala...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ulen elin bebeğinin arabasından mı çıkarıyor arkadaşın hıncını? Ne iğrenç insanlar var şu hayatta. Sen git o arabayı alıp yerine bırak; kimseye de bişey söyleme.

0|0
    0|0
  • bence saçmalamayın bu hırsızlığa giriyor

0|0
    0|0
  • Bence kadının maduriyetini bir şekilde giderin ve o arkadaşınla bir daha hiç görüşmemelisin. Böyle kin mi olur ya ruh sağlığı bozuk onun

0|1
    0|0
  • elbetteki söylemen gerek.ama kimseyi mahcup etmek istemiyorsan mümkünse sen al arabayı yerine koy.yani arkadaşın nereye koyduysa al gizlice yerine bırak.

0|0
    0|0
  • arabayı kadına geri ver sen git arkadaşını kömürlüğe at.beyni bir tarafına girmiş onun

0|0
    0|0
  • Kadına söyle yerini arkadaının yaptığı çok yanlış

0|0
    0|0
  • arkadaşım salağın teki kusura bakmayın deyip geri ver o arabayı.

0|0
    0|0
  • küfür etmicem sakinim.

0|0
    0|0
  • Yazik ya..sole bence..ne kadar cocukca bir davranis bebek arabasini komurluge atmak..

0|0
    0|0
  • Bu kadar vicdansizlikta olmaz dogrusu kimsenin ahı kimsede kalmaz.o kadinin göz yaslarina yazik degilmi insanda az ALLAH KORKUSU OLUR BU NE BICIM.INSANLIK ANLAMADIM YAZIK YAZIK COK YAZIK sende bu duruma sesiz kalma bir sekilde soylemelisin bence birazcik ALLAH korkun varsa

1|0
    0|0
Yükleniyor...