Zor kadın yoktur sevmeyen kadın vardır katılıyormusunuz

zor kadın yoktur sevmeyen kadın vardır erkekler onlardan kaçan kadınların zor olduğunu düşünüyorlar ve daha çok peşlerinden koşuyorlar böyle kadınların ama düşünmüyorlarki onlar zor oldukları için değil sevmedikleri için kaçıyorlar bu söze katılıyormusunuz

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• çok doğru arkadaşlar bizzat yaşadım. bir buçuk senelik ilişkim bitti. hemde aramızda sorun bile yokken artık sevmiyorum eski tadı kalmadı lafları yaptı bitti. unutmayınki artık tartışmaları siz bitirmeye çalışıyorken o uzatıyosa ufak tefek şeyleri büyütüyosa terkedilmeye yaklaştınız demektir bunu bilin. son zamanlarda böyle olmuştu anladım ki sevgisi bitmiş terketti gitti rahatlasın şimdi. geri döndüğündede beni bıraktığı yerde bulamicak ki dönermi onuda bilmiorum. suç kıç kaldıranda. şair diyoya.. sen sev o zaten gider... zor kadın yok sevmeyen kadın var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• zor kadın bence de yoktur.bırıncı cumlende tamamen haklısın..o erkekten sevmedıgı ıcın uzaklasan kadın vardır...ıkıncı cumlende de kısmen sayılabılırsın.erkegınden erkegıne degısebılır bu durum ama bence kararlı erkek kendısını sevmeyen bır kadını degısık yontemler kullanarak kendıne baglayabılır.gene de baglayamassa evet o kız zor kızdır erkeklerın gozunde...bana sorarsan zor kız olup olmadıgı o sekılde anlasılmaz...bence yataga atılan her kız kolaydır

0|0
    0|0
  • zor kadın sevilir buna katılıyorum ama türk kızları bu zorun ölçüsünü ayarlamakta başarısızlar bu da bir gerçek

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum.O zor kadınlar gerçekten var.Kadın dediğin zor olur zaten :)

0|0
    0|0
  • bacım boş lafla rüzgarla çıkılmaz bu yola demiş atalarımız zor kadınların sonu da türkan şorayın ateşli çingene filmindeki gibi olur

0|0
    0|0
  • hepsinin gideri var diyorum

0|0
    0|0
  • farklı bir bakış açısı ve bana mantıklı geldi

0|0
    0|0
  • ben katılmıyorum.kendini bişi zannediyo.tabi bizim erkeklerde yanlış anlıyo.koşturuyorlar.

0|0
    0|0
  • kısmen...

...

0|0
    0|0
  • Kim söylemiş ki ? İlk defa duydum.

0|0
    0|0
  • Zor olanıda var inan bana tavlayamadığım kız yoktu en fazla 1 hafta ama benimki 6 ay uğraştırdı :)

0|0
    0|0
    • 6 ay peşde koşan erkek kaldımı

• Valla kızın kusuru yoktu diyebilirim asıl o kızı kaçıracak salak kaldımı diye sormak lazım

• 6ay peşinden koşulcak kız kaldımı

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...