2 günde bir cünüp oluyorum

arkadslar daha 22 yasındayım ve 2 günde bir cünüp oluyorum yastıkla ilişkiye giriyorum(yastığı bacak arama alıp kötü düşünceler kuruyorum)ve bu yüzden cünüp oluyorum.3 kere tövbe ttim bu gün gene cünüp oldum kendimi tutamayıp bozuyorum tövbemi .bunlar oldukan sonra biraz rahatlıyorum Rabbime yaklaşmamı bişeyler engelliyor sürekli üzülüyor ve mutsuz oluyorumNe olur bana yarıdım edin lütfen.

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• günde 2 kez mast yapıyorsun yaşına bakıyorum normal. Bunun için tövbe etme genç adamsın her şekilde bozulacak tövben. Bu da erkek bedeninin ihtiyacı zaten. eğer yapmazsan uykunda olacak. mast yap git gusul abdetsini al. bu seni zinadan koruyacağı için daha sağlıklı bir yoldur. lütfen kafanı bir sorun var gibi buna takma kardeşim

0|0
    0|0
    • haklısın ama ben tamamen vaz geçmek istiyorum ama yapamıyorum :((

• sizce bu hep beylemi olucak ben hep böylemi olucam :(( namazda kılamıyorum ne zamana kadar devam edecek böyle unutkanlık başladı bende bazende başım ağrıyoo

• hormonlarınla ilgli hep böyle kalmaz bir zaman sonra düşer. namaza mani bir durum değil ki gusul al namazını kıl

Kızlar Ne Diyor 2

• tamamen vazgeçmen gereken bir durum değil ki bu herkes mastürbasyon yapar

erkek bünyesi sürekli sperm üretir ve arkadan gelene yer açmak için zaten düzenli aralıklarla keseyi boşaltman gerekiyor. abuk subuk kişilerle ilişkiye girmekten çok daha erdemli bir davranış emin ol küçüklükten beri ayıp günah denilip orana dokunma denilip yanlış bir şey olduğuna inandırılmakla ilgili bir şey bu

bu durum senin yaratıcıyla aranı bozmaz guslünü alırsın yine ibadetini yaparsın

0|0
    0|0
    • haklısın ama unutkanlı yapıyor bende hayır ben hiç ilişki yapmadım zina oluyor büyük günah ben yanmak istemiyorum cehennemde :(((

• unutkanlık mastürbasyonla ilgili bir durum değildir başka bir problemden kaynaklanıyordur

• 0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kanka yanlış kafanı koyuyorsun yastığa :/

1|0
    1|0
  • Once boy abdestini al , aldiktan sonra felak ve nas surelerini oku, gece boyu seytan dan kurtarabilir sin.abdest aldiktan sora banyo yapmayı unutma.

0|0
    0|0
  • Sana değil de yastığa acıdım ya la

0|1
    0|0
  • Psikolojik olabilir kardesim.Doktora gitmeyi dene.

0|0
    0|0
  • youtube.com/watch?v=Wi7OGQPYO84

0|0
    0|0
  • Kuş tüyü mü yoksa elyaf mı? sdfjklg

0|0
    0|0
Yükleniyor...