Bayanlar için böyle bir hediyenin önemi lütfen cevaplarınız benim için çok önemli....

sizden hoslanan erkek size çok özel beyaz eski bir kutuya professional ressam tarafından çizilmiş bir resminizi koyup onu siyeh bir kurdelayla fiyonklayıp hediye etse o hediye size ne ifade eder arkadaslığınız bitse o hediyeyi atarmısınız ya da herbaktığınızda aklınızdan o kişi geçermi...

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Çok mutlu olurum kesinlikle...Siyah kurdele ve beyaz kutu..resim siyah-beyaz şık olur

0|0
    0|0
    • işte mantıklı düşünüp doğru cevabı veren bayann birtanesin :)

• ya biri bana şu hediyeyi düşünüp de verse var ya yemin ederim ömrümün sonuna dek saklarım. sen harikasın dostum. teşekkür ederim en iyi cevap için

• düşüncelerin ve yaklasımın bu hediyeyi alan prensesle aynı oda çok düşünceli ve saygılıydı herseyiyle tam aradığım kişiydi ama olmadı hayırlısı dedik diğer yorumlarda sanki böyle bir hediye alabileceklerde ay kurdela hos değil ay subu çok beklerleerr onlar :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Siyah kurdele olmaz pek hüznü, yalnızlığı, sıkıntıları ve endişeleri hatırlatarak karamsarlığı artıcı etkiler gösterebilir. Bence mor veya güzel bir eflatun, kurdele bağlayın.. Çünkü mor renk zenginliği, asalet, lüks ve ihtişamı çağrıştıran bir renktir. Fakat koyu tonları değil, özellikle açık tonları iyidir.Hayal gücünü arttırarak şevk ve ilham verir. Konsantrasyonu arttırır. Beyaz kutuda güzel durur.Morun açık tonları olan lavanta, leylak gibi renkler en güzelidir.

Kırmızı kullanmanızı tavsiye etmem, ne kadar sıcak bir renk olsada rahatsız edici bir renktir.Çünkü uzun süre kırmızıya bakmak duyarsızlığa, kabalık, kızgınlık ve saldırganlığa zemin hazırlayabilir.

Ayrıca güzel bir portre ise neden atsın ki; sanata değer veren biri bunu yapmaz.Atacaüını zannetmem.

0|1
    0|0
    • kutu beyaz hafif kirli siyah vardı uzerınde eskı bır goruntusu vardı mukemmeldi kurdele beyaz ve sıyah pırlantadan çiçek vardı en ustundede..

• bencede hakkını verir bana tavrı davranısı yaklasımıyla fazlasıyla hediyelerin herseyin en iyisine laik olduğunu gösterdi sadece ikimize bir anı olarak kalır o kutu...

• Hoşuma gider.

Bu tarz ince düşünceleri beğenirim.

0|0
    0|0
  • oooo güzelmiş beğendim bu fikri tebrik ederim güzel düşünmüşsünz. Arkadaşlığınız bittiğinde atar mı atmaz mı bilemem o kişinin karakterine bağlı bir şey bunu kimse bilemez.

0|0
    0|0
    • yok bazı sebeblerden dolayı karamsardı bende ustelemedim ama ne olursa arkadas kalalım dedi.

• bir de ona hediye mi yaptın ? bn günahımı bile vermezdım.

• neden siyah kurdele

0|0
    0|0
    • kutuya uysun dıe sadece sıyah değil beyazda vardı bide en ustune pırlanta çiçek vardı..

• anladım ama siyah siyah boğar diye düşünüyorum.

• geçti artık başkada kimseye böyle jest yapamam ilk ve sondu :)

• hiçbir yaşanmışlığı inkar etmeyen biriyim

ayrılık tarzı olarak neden bu adamı hayatıma soktum demiyorsam o hediye atılmaz saklanır belki açıkça görülen bir yerde değildir ama saklanır

0|0
    0|0
    • parfüm alsam biter atılır çiçek alsam solar atılır takı alsam kaybolur veya satılır bende kendısının resmını çizdirdim atarsada saklarsada kendi bilir :)

• Hosuma gıderdı guzel emek harcanmıs bır hedıye cünkü.

0|0
    0|0
    • ona verene kadar cantayla yanımda dolastırdım neler çektımmm :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Soruyu okurken güldüm lan.. professional vede siyeh.. sdfsf=)

lan yarı türkçe yarı çakma türkçe kıvamında baya gururlu ve dokunaklı soru..

Lan bir silkenelip kendıne gel, yeter bu ümitli duygusallık.

Her türlü yenıksın 1-0..

Büyük ihtımal yenısının kollarındadır.. sende burda kofluktan kok..

0|0
    0|0
Yükleniyor...