Takımınız rüyalarınıza giriyor mu?

Ne bileyim maçları olsun,oyuncuları olsun hatta skorlara kadar diyelim..

Görüyor musunuz? Ben çok görüyorum hatta geçenlerde Galatasaray maçına gitmişim Burak Yılmaz'ı falan da görüyordum baya yakındım ve nedense o ortamın duygusallığına kendimi kaptırıp hüngür hüngür ağladım kötü bir şeye işaret değildir umarım :'(

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Demekki o kadar cok seviyorsun GALATASARAYI görüyorsun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yok :) o kadar fanatik değilim ama eskiden iki kez maç sonucunu rüyamda gördüm

İki sonuçta doğru çıktı

Özellikle 3-0 dan 4-3 kazandığım Gaziantep maçı

1|0
    0|0
  • umut buluta yıldız verıyorum

3|0
    1|0
  • Eskişehirspor'un Süper Lig'e çıkış maçı öncesiydi.. Ekmek parası derdine ülke dışındaydım ve maçtan bir gece önce resmen rüyama girmişti maç taksit taksit..

Hatta Doğa gol atmıştı rüyamda, gerçekte de ilk golü o atmıştı.. Malum olmuştu belki de :)

1|0
    0|0
  • 2 sene önce kadıköyde 2-2 biten fb-gs macından önceki gece hakan baltanın attığı golü rüyamda görmüştüm pozisyonun gelişimi vuruş falan aynıydı tek fark benim rüyamda emre colak atıyordu golü.. zaten başka solak da yoktu takımda. Birde gidip iddaa oynamıştım emre gol atar diye :(

1|0
    0|0
  • fenerli bazı arkadaşlarım rüyasında uefa kupasını aldığını görmüşlerdi :DD

1|0
    0|0
  • Keita zamanında bir kere görmüştüm takımı rüyamda. (aman keita zenci falan diye yanlış anlaşılmasın maç yapıyolardı) ^^

1|0
    0|0
  • Geçen sene ki Real Madrid maçı iki kez girmişti rüyama, unutamıyorum hala etkisindeyim :)

cut.

1|0
    0|0
  • Takımlara ''sözde'' uğruna ölücek kadar değer vermiyorum

hatta takımlar umrumda bile değil

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...