Bir kadını kendinize nasıl bağlarsınız?

Bir arkadaş erkeği nasıl bağlarsınız diye sormuş, ben de bir kadını nasıl bağlarsınız onu sorayım. :)

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• 1. O kızı yeterince tanı

2. Kendiniz gibi davranın, kitab sevmiosan seviyorum deme, seni sen olarak bildiğinde anca sever

3. Arada süprizler ve romantik olmak çok ilgi çekicidir anca klasik taktitler deylde daha değişik unmadığı şeyler yaptığında o her defasında çarpılacaktır sana

4. Onu sevdini ona yansıtman lazım, hemen aşılma !

5. Birlikte olursanız bile hemen seni seviyorum deme daha çok gerçekten sevdinde bunları şöyle, aşkım cicim gibi kelimelere dalma hemen

6. sabret " sabrın sonu selamettir "

7. Onu kendine çekmek için 24 saat etrafında dolanma biraz nefes ver kıza, ikide bir msj atma, o değerleri kaybetme daha çok özel anlarda çok etkileyen şeyler yapki daha çok bağlansın sana:)

0|0
    0|0
  • ayrılık anksiyetesi benimkisi. özleyince çıldırıp saçmalıyorum. bugün beni rölantiye alması, saçmalıklarıma tahammül etmesi ve sürekli beni yatıştırması özür dilemesi, arayarak telafi etmesi beni ona bağladı mesela.. dersimi aldım bir daha yapmayacağım.

0|0
    0|0
  • Beni halatla bağlarsa, onun yanında 1 saniye durmam

Beni örümcek ağıyla bağlarsa, onun yanında ölüme kadar durarım

Ne kadar özgürleşirsem, ona o kadar tutsak olurum.

0|0
    0|0
    • * durarım değil, dururum olacaktı , yanlış yazmışım :D durarım ne ya

• peki baglısın ama bırı çıktı karsına bu bag nereye kadar surer

• tamam işte beni bağlamadığı sürece zaten bağlanırım demek istedim

• bondage

0|1
    0|0
  • bence :) güzel ani süprizler artı ilgi ben böyle düşünüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kelepçe yada bilekleri kesmeyecek ip kullanıyorum genelde. tabi yatakta buna uygun bağlama yerleri olması gerekli. ama pozisyon kısıtlaması oluyor.

0|0
    0|0
  • güzel dakikalar..şehvet dolu değişik fantaziler..uzun uzadıya ..hemen bitirme ama..

0|0
    0|0
  • Bence biz bağlayamayız. o bağlanır.

0|0
    0|0
  • Biride farklı bi soru sorsa :)

Doğal davran , temiz ve bakımlı ol ,özgüveninde varsa bağlarsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...