Salı günü Hollandayı yener miyiz sizce?

bu yaz brezilyada olurmuyuz ben baya havaya girdim bence bu yaz brezilyadayız sizce

• Hollandayı yener 2014 e gideriz
    66% (25)48% (20)56% (45)Oy Ver
  • Hollandayı yenemeyiz 2014 e gidemeyiz
    34% (13)52% (22)44% (35)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|30

En İyi Erkek Görüşü

• Bir şık daha var. Hollandayı yenip 2014 e gidememek :D Onu da ekle ankete. Sen Hollandayı yenersen ve Romanya da 5 ve yukarı farkla kazanırsa yine gidemiyorsun. Kaldı ki gruptan çıksan bile play off var. Karşında Portekiz, Fransa, Hırvatistan, İsveç, Ukrayna vs.. olacak. Off işimiz çok zor çok... İçimden bir his bir mucize olur Hollandayı yener hatta gruptan da çıkarız diyor ama play offlarda eleniriz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• İnşallah diyorum başta Terim varken her şey imkanlıdır

GRANDE TERİM

1|1
    0|0
  • yeneriz inş :))

0|1
    0|0
  • İnş. yenerizde hiç umudum yok..

0|1
    0|0
  • zor gibi duruyor

0|1
    0|0
  • Bu gazla kesin yeneriz :)

0|0
    0|0
  • Yenicez Allah'ın İzniylee :))

0|0
    0|0
  • inşallah yeneriz

0|0
    0|0
  • Umarım .

0|0
    0|0
  • alırız bu maçı

0|0
    0|0
  • ben çok umutluyum

0|0
    0|0
  • başka çare yok mecbur maçı almalıyız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• türkiye gazla çalışan bir milli takıma sahip , dünya 3. olup sonra gana ile berabere kalabiliyor.

gazla çalışırsak yeneriz ama yine zor maç olacak

7-1 gibi skorla aldılar son maçlarını ,

8 milyonluk ülke kadar futbolcu altyapımız yok , neden bu ülke bu kadar başarılı diye kendimizi sorgulamalıyız bence.

şahsen hollanda'da bulundum takım kaliteli ama biz de kalitemizi yükseltmeliyiz.

0|0
    0|0
    • Hollanda maçı 8-1 aldı :) Ayrıca nüfusları 16.8 milyonmuş 8 değil. Hem nüfusla olsa Çin ve Hindistan kazanırdı maçları hep. Futbol bir kültürdür ve o da Türkiyede yok.

• 7-1 "gibi" dedim orada edat kullandım tam skoru bilmediğim için kesinlik yok ;)

8 milyonluk dedim atmasyon bir rakam söyledim çünkü ben 99 yılında gittim, ve o günden hatırladığım buydu, araştırmadım açıkçası

bunun önemi yok ki ,

asıl sebep bu değil, türk futbolcu parayı bulunca sakatlanırım korkusuyla futbolu bırakıyor

onlar ölene kadar bu meslekte fark budur

• Hollandalı bazı oyuncular bildiğiniz gibi ülkemizdeki takımlarda oynuyorlar. Yardım ederler mi bilemem ama Hollanda yenmek için oynarsa avcumuzu yalarız objektif olalım :)

0|1
    0|0

1|1
    0|0
  • bakın arkadaşlar yeneceğimize yürekten inanalım içimizde birazz olsun iinanç olsun umut olsun hiç bir şey imkansız değildir çalışırsan tatbik edersen inanırsan güvenirsen neden olmasın ki arkdaslar biz zor maçları seviyoruz kendi sahamızda oynuyoruz ve +50 bin taraftar ve tv başında milyonlarca seyirci...mersindeyim gitmek isterdim maça ama istanbulda olup maça gidecek arkadaşlarım sadece kırmızı beyaz a bürünsünler stad kıp kırmızı olsun kulup formasıyla gitmeyelim ay yıldızı kapıp gidelim ben inanıyorum bu ş olacak

1|0
    0|0
  • yenemeyz yensekte play off var ve paly offtada serı bası takım degılız portekız fransa gıbı takımlarla eslesecez play offta elerler

0|1
    0|0
  • çok büyük ihtimal 2 farkla yenileceğiz. fakat umarım yanılır ve hollandayı yeneriz. 1-0 olsun bizim olsun aga zaten en kötü 2. olma olasılığımız artık yok

0|1
    0|0
  • 1-3 Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|1
    0|0
  • Hollandayı yensek bile işimiz zor..

Olası ikinciler Hırvatistan, Danimarka, İsveç, İzlanda, PORTEKİZ, Yunanistan, Ukrayna, FRANSA..

Bana kalırsa Play Off'ta Portekiz veya Fransa çıkmadığı sürece Brezilya'ya gideriz.

0|1
    0|0
  • maçta kg var %70 :) hollanda 8 atmış bize atar bence türkiye çıkamaz diye deüşünüyorum doğruya doğru şimdi

0|1
    0|0
  • yenersek sizi bilmem ama valla ben her türlü star tv başında olacağım ona eminim.

0|1
    0|0
  • hollandaya handikaplı girmeyi düşünüğyorum valla

0|1
    0|0
  • zor ama destekliyorum bizimkileri

0|1
    0|0
  • Teknik direktör Fatih Terim ise her maçta umut vardır...

0|1
    0|0
  • Gönül isterki hollanyayı yenelim ama gönül işleri bu

0|1
    0|0
  • Öyle bir alırlar ki havanı..

Kendine gelemezsin bir daha.

0|0
    1|1
  • Valla teknik olarak yenecek durumda değiliz ama bizim millet bir acayip nerde zor bir durum insan üstü güce ulaşıyoruz:) 2008i zevkli kılan türkiyeydi dimi:)

0|0
    0|0
  • gene saha da dövmeyelim de adamları

0|0
    0|0
  • Hollandayı yensekte gidip gidemeyeceğimiz romanyaya bağlı. estonyaya 6 7 atarsa biz hollandaya 3 4 atamayız

0|0
    0|0
  • Aslında Hollanda'yı yenemesek bile yine çıkma ihtimalimiz var. macarlar andorra ile maç yapacak o maç en iyi berabere bitse estonyada romanyayı yense yine çıkıyoruz :D zor ama niye olmasın

0|0
    0|0
  • snjder oynarsa bir ihtimal :D

0|0
    0|0
  • zor amam yenecegizz..

0|0
    0|0
  • ben sana diyimmi bize tecavüz etmenin ötesine geçicekler

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • bence zor be yaaa Hollanda hep güçlü oldu,b dedim ama gönül tabii ki Türkiye'den yana!

0|0
    0|0
  • Evellah.bizler Fatihin nesliyiz. Fetih ile gedik açaçağız kalede

0|0
    0|0
  • Sıkıntılı maç am. LPG var:)

0|0
    0|0
  • inşallah yeneriz

0|0
    0|0
  • 3-0 ya da 3-1 bizim o mac insallah <3

0|1
    0|0
  • umarım yeneriz ama yenmek de yetmiyor yenersek daha play off var, yani play off kolay değil inşallah bu yaz Brezilya'da oluruz

0|1
    0|0
Yükleniyor...