Bir elmanın iki yarısıyız diye kime denir?

İş arkadaşım ile iş dışında görüşmesek de iş yerinde samimiyiz.ciddi bir birlikteliği var ve önümüzdeki yaz evlenecek.ama bana bugün şakalaşırken "üzme beni dedi kafasını başka bir yere çevirip düşündü sonra bana dönüp biz seninle bir elmanın iki yarısıyız" dedi.bu cümle dostça söylenir mi?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Yorumlara fena güldüm :D:D

____________________________________________________________________________

Evet dostça da söylenebilir fakat bişeyler de olabilir...

Burada net birşey söyleyemeyiz onu en iyi sen tanıyosun çünkü

0|0
    0|0
  • sevgili olarak veya hoşlantı olarak "bir elmanın iki yarısıyız" denir, diye biliyorum tabi ne olarak söylediği onda saklı.

iş dışında görüşmek normal değil benim açımdan, samimi değil mesafeli olmak vs daha iyi bence.evleneceği halde böyle demesi garip

0|0
    0|0
  • Dereyi görmeden paçayı sıvamak pek iyi birşey değil. Ayrıca zaten evlenicek diyorsun, kaldı ki iki dost bu cümleyi söylediği zaman altında birşey aramanın pek bir mantığı yok. Umut doğmaz...

0|0
    0|0
  • Evet söylenebilir, ekipsiniz çalışma ortamında ortak bir amaç uğruna varsınız.Normal.

0|0
    0|0
  • samimi oldugun insana genelde sevgililer birbirlerini ayırt etmemek için öyle derler ama asıl konu ya bakılırsa içli dışlı insanlara denir :)

0|0
    0|0
  • Normalde gönül birlikteliği olanlar içindir o tabir ama?..

0|0
    0|0
  • evlensemde seni unutmaycam sen bekle demiş

0|0
    0|0
  • söylenmez ayıp etmiş nımıssız:D

0|0
    0|0
  • bu devirde kaldımıki öyle insanlar.!

0|0
    0|0
  • ergenlerin saçından sizinde iş arkadaslarınızdan gına geldi

0|1
    0|0
    • ısın sonuna bak hacı.halbukı soracagına soyle bır baksa ne kadar benzerı soru var.bu soruyu yazanlar ne yazık kı 3 4 ay sonra ıs arkadasının patronun ya da calısanın altında kalıyorlar ve sonra burda soru sorup beddua edıyorlar.asıl ben o sorulardan sıkıldım.bırılerı su kızlara erkeklerın genel ozellıklerını anlatsın. nısanlı evlı ya da sozlu erkekler yataga atmak ıstedıklere kadınlara duymak ıstedıklerını soylerler ve hedefe ulasana kadar boyle davranırlar umarım anlamısındr soruyu soran arkadas.

• Aynen kardeşim bırak yaşasın görsün ne desek nafile

• herşeyi ters anlayın hemen aşık diyin hemen beni seviyo diyin sonra aşık olun mala baglayın sonra üzülün yapma etme kendini kandırma sallaaa

0|0
    0|0
  • genelde birbirini sevenler için kullanılır bu tabir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• dostça söylenmiş olabilir bence

0|0
    0|0
  • evlenin hemen

0|0
    0|0