Hasta olmaya da mı hakkımız yok?

genelleme olarak iki insan birbirini çok sever yıllarını beraber geçir bi gün kadın hasta olur adam kalkar başka bir hatun bulur. neden erkek bakıma ihtiyaçı olduğunda kadın ona aynısını yapamıyor,erkekde hiç birşey yokmuş gibi yeni hayata başlayabiliyor.

Güncellemeler:
evet evliyim ama bu soruyu kendim için yazmadım çok şükür hasta olduğumda bana bakan can eşim var.farkındaysanız genellemem yaptım.az önce okuduğum haberde bu tarz dı bunu da soru olarak yolladım.

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• Evlenmeyi hak etmeyen insanlardan her türlü şerefsizlik beklenir .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• bunu yapan bayanlarda var ama erkekler daha çok..

bende anlam veremiyorum onca yıllık eşlerinden ayrılıyorlar..

0|0
    0|0
  • Bu yürek ister, fedakarlık ister, asslet ister, merhamet ister.

Her insan öyle degildir tabi ama kadınlar gerçekten çok daha emektar ve sadık.

0|0
    0|0
  • kocasını hasta yatağında bırakan kadın yokmu...

0|1
    0|0
  • Demekki o çok sevmiyormuş:(

0|0
    0|0
  • hoşgörü lazım düşünmek lazım falan lfn =)

0|0
    0|0
  • O cinslere sadece " erKEK" deniyor...oysa biz " ADAM " olma emellerindeyiz..desem... :-)

1|0
    0|0
  • insan sevdiğinin üstüne asıl hastayken daha cok düşmeli,ilgisi maksimum seviyeye çıkmalı. yarın bizim başımıza ne geleceğini nerden bilebiliriz?

0|0
    0|0
  • biz erkeklerin genellemesi şudur hakkatten çoğumuz şerefsiziz başka bi kadına hayır deme özelliğimiz yok anlıcan bizden bi halt olmaz

0|0
    0|0
  • Genelleme Olmuş Cinsiyetle Değil Karakterle İlgili bi durum Bu .

0|1
    0|0
  • sen de haklısın o da haklı haklıya hakkını vermek lazım

0|0
    0|0
  • Çok geniş bir genelleme yapmışsın

0|0
    0|0
  • Sevgilim yetiyor zaten bana.

0|0
    0|0
  • senin adam seni demek sadece sağlıkta seviyormuş evli değilseniz evlenmeyin hastalıkta sevmiyormuş

0|0
    0|0
  • çok üzülüyorum zaten hasta olanlarınıza bazıları iyi bilir içim parçalanıyor valla

0|0
    0|0
  • haklı görmedikleri zaman öyle olur

0|0
    0|0
  • aynen yok hakkın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bu tarz kadınlar da var..

Bunlar aslında bir anda olmuyor . Zaten o insanın karakteri budur.. Yanlış insan..

0|0
    0|0
  • Çok karışık bir durum karakter meselesi herkes aynı şeyi yapar diye bir kural yoktur.Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın.

0|0
    0|0
  • hayat iste

0|0
    0|0
  • "Iyi gunde kotu gunde"kismi onlar icin laf kalabaligi..ilerde ayni seyin baslarina gelebilecegini dusunemiyorlar(tabi herkes icin gecerli degil)

0|0
    0|0
  • Ali Taran işte örnek.

1|0
    0|0
  • tek erkek kız degılkı kımse kımseye muhtaç kalmasın valla kımse bu devırde kımseye bakmaz çeker gıder

0|0
    0|0
  • Hayat bu ya.

0|0
    0|0
  • erkeklerin sütü bozuk.

0|0
    0|0
Yükleniyor...