Güzel kadın sohbeti yapıyor:(

İş arkadaşımdan hoşlanıyorum.yakışıklı ve çapkın biri.her gün en az bir tane kızın onunla yakınlaşmaya çalıştığına şahit oluyorum.o da bunun farkında ve fazla kibirli.bense 1.60 boyunda 56 kilo olan sempatik ama seksi ve alımlı olmayan bir kızım.bana ilgisinin olduğunu düşünüyorum.hep çevremde dolanıyor,güzelim, güzel bayan, canım diye hitap ediyor.zeki bir adam ve zeki kadınlardan hoşlanıyor biliyorum.beni de çok akıllı bulduğunu her fırsatta söylüyor.ama benim yanımda diğer erkek iş arkadaşımızla güzel hatun muhabbeti yapıyor.nişanlısından ayrıldı.nişanlısı da benim fiziksel özelliklerime sahipti.manken gibi değildi.hatta yüz olarak bana çok benziyordu.yani aslında güzel kadın sever diyemiyorum ama yanımda manken gibi kadın muhabbeti yapması zoruma gidiyor.benden gerçekten hoşlanıyor olsa bu sohbeti yapmaz mı?

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Ne alakası var ya neden yapmıcakmış yapacak tabi erkek bunlar eliniz işde gözünüz oynaşta.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Takılmalık kız arıyor o.

0|0
    0|0
  • Öyle tipler sürekli aramızda bulunup egolarını tatmin etmekle yükümlülük hissederek duygu karmaşası yaşatırlar :). fazla aldırma eğlen derim ve ya tanı ve bağlan. Sana kalmış karar

0|0
    0|0
  • seni kankası görüyor işte:)

0|0
    0|0
  • git senden hoşlanıyorum de

0|0
    0|0
  • Dikkatini çekmek için o muhabbeti yapıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Adı üstünde çapkın diyorsun kendini kaptırma derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...