Sizce netlerim artar mı?

YGS denemelerinden 60 ile başlayıpta 110 lara çıkan var mı? başarı hikayelerinizi bekliyorum 4 ayda mümkn mü lütfen fikir verin. hukuk istiyorum neler yapmalıyım tavsiyelerinizi bekliyoum.

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• ben iki sene önce hazırlandım ve öyle bir başarı hikayem var.sen yeter ki çalış olmıcak şeyler değil.motivasyonunu hiç bozma.atıyorum herhangi bir konu çalıştın öğrendim die geçme üç farklı kaynaktan o konuyla ilgili testleri çöz.eğer çözmezsen ben biliyorum ya die geçebiliyosun.bol bol farklı yayından test çözmeni öneriyorum.ayrıca haftanın bir gününü türkçe bir gününü matematik vs.tekrarlarına ayır.uyku düzeni demicem zira çok kafaya takarsan uyuyamıyosun.aaa kesinlikle kazanıcam yoksa şöle böle olur die düşünceleri kafandan at zorunluluk olunca hafıza kendini kitler.ben çalışıyorum karşılığını alacağıma eminim tarzında yaklaş sınava.hukuk bölümünde çok bişeyy yok zaten günlük dört saatlk çalışma işini görür.bölüm eşit ağırlıktan alıyor die sosyal bilgileri hiç boşlama.sınavda zor duruma düşersen bir kaç sosyal neti bile istediğin puana ulaştırabilir ayrıca sıralamanıda etkiler.atıyorum sen ve x kişisini puanları ve sıralaması aynı ve aynı okulu tercih ettiniz bir kaç sosyal neti sıralamada okula senin girmeni sağlar.yüzde yetmiş eşit ağırlık yüzde 30 sosyal ağırlıklı çalış.inan bana bana kimse kazanamzsın dedi.kız meslekte okuyordum ve ilk girişte gaziyi kazandm.kapa kulaklarını herkese.unutma lise döneminde çok tembel biri bile olsan benim gibi, azmin önünde hiçbi kuvvet dayanamaz

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim kardeşim inan ki moralim yerine geldi :)

Erkekler Ne Diyor 6

• 4 ayda 400 leri rahat aşarsın. İstersen.

0|0
    0|0
  • ben ilk 3 dönem zayıflı geçtim lisede. lise 3ün 2. döneminde takdir aldım. şimdi ben de 60 yapıyorum. ve hukuk istiyorum, kazanıcam da.. al sana başarı hikayesi :)

0|0
    0|0
  • Inanman yeterli inan her seyi basarirsin

0|0
    0|0
  • 90 la başlayıp 145lere dayanmıştım ama sınavda sıcıp 125 net yaptım :D çalışırsan olur

0|0
    0|0
  • Maltepe dershanesinde hazirlaniyorsan sevaplarin bile artar.

0|0
    0|0
  • İlk 40 net felan yapıyordum o zamanlar hiç çalışmuyordum. Sonra lise 3 başlar başlamaz ygs konularını tamamen yuttum lise 4 ortalarına doğru lys bütün konuları yuttum. Ygs ve lys günde ortalama 200-300 soru çözdüm. Ayrıca sözelim ben fark atabilmek için sayısalıda geliştirdim. Ygs den 4 den 429 aldım. Lys den 410 lu küsür aldım. Bol bol soru çözmen lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 4 ayda deli gibi çalışırsan evet ama 1 yıl daha ideal bence.

0|0
    0|0
  • demelerde hep Türkçeyi 25 26 yapardım asla üstüne ççıkmadım ama gerçek sınavda fulledim bende şaşırdım

0|0
    0|0
  • neden olmasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...