Hoşlandığınız Kız Direk Evlenmek İstese???

Bir ressamla tanıştım.Şimdi bu adam evli değil.Hayatında da biri yok.Ama benden hoşlandığını söyledi.Şimdi ben bu işi uzatmayıp direk evlenmek istiyorum.Olur mu hiç diyeceksiniz?Yaşım geldi.Ailem baskıcı.Biraz da ondan kurtulmak istiyorum.Ayrıca böyle iyi vasıflarda bir adamın bir daha karşıma çıkacağı ne malum?Değil mi ama?Hoşlandığınız bir hanım bunu istese sizin de durumunuz, haliniz, vaktiniz iyiyse naparsınız?Ne bileyim beklemenin alemi ne?Vallahi ben direk beni iste diyeceğim.

0|0
09

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar sure ciktiniz.

0|0
    0|0
    • yeni tanıştık bir ay olmadı sanırım.ısrarla benden hoşlandığını söylüyor.ama dul.

• :) yok sağol.ben bunu sevdim.

• Iyi o zaman Allah mesut bahtiyar eylesin, vazgeciremedik ne yapalim.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• destur noluyoz der koşarak uzaklaşırım :D

0|0
    0|0
  • bende öyle birini bulsam hemen alacam bize de öylesi denk gelmiyo işte

0|0
    0|0
  • Bu düşünceni söylerken aile baskısını ekle ki herif neden hemen evlenmek istediğini anlasın yoksa senden şüphelenir

0|0
    0|0
    • neyden şüphelenir.

• haklısın bir kaç ay bekleyeyim.ama benim acelem şundan dolayı;daha iyisi karşıma çıkmaz ve yaşım geldi,ayrıca aile baskısından kurtulmak istiyorum ve ve uzun zamandır evlilik hayalleri kuruyorum.

• zaten sorunda bunları okumuştum birdaha neden söylediğini kavrayamadım, ama sen bunları bana değil müstakbel kocana söyle.

• Ben olsam bu kız benden öncekilerede hemen evet demiştir ne malum beni başkasıyla hemen aldatmıyıcağı düşüncesine kapılırdım :)

0|0
    0|0
  • Adamın aklında evlilik yoksa koşarak uzaklaşır :D ben öyle yapardım.

0|0
    0|0
  • Herşeyin zamani var acele olan iş düzgün olmaz.

0|0
    0|0
  • Önce Tanımalıyız huyu Suyu Nedir Ondan Sonra oLabilir . :)

0|0
    0|0
  • olabilir kardeşim birbirinizle aranız iyise sıkıntı yok. her gün senin resmini çizer daim olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...