Lütfen bana bu işin püf noktasını söyleyin.. Ne yaparsam bana öncelik göstermeye başlar?

1.5 senelik bir ilişkim var.Sevdiğimin de beni sevdiğine eminim.Ama benim ondan daha çok sevdiğime de eminim çünkü genelde tartışmalarda bir çok kez alttan alan ben oluyorum.Sırf huzurumz kaçmasın diye,uzatmayalım diye.O da hatasını anlarsa özrünü diliyo tabi.Neyse esas sadete geleyim,sevgilimle aramızda sevgi ve güven problemi yok ama işlerinden çevresinden felan bana sıra en son geliyor gibi oluyor bazen.mesajlarıma saatler sonra cevap veriyo bir çok kez.Biliyorum stresli belki yoğun işleri bazen.Ama mesaj dediğin saniyelik bir olay değil midir? Lütfen bana bu işlerin püf noktasını söyleyin,ne yaparsam bana biraz öncelik göstermeye başlar? Hayatında bir çok kez kendimi 3.4.planlarda hissetmeye başladım :(

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• şu yüzden mesaj atmıyo evet sna 2 saniyede cevap yazar ama sen de hemen cevap atıcağından dolayı tekrar sana mesaj atması gerekecek ve çalıştığı yerde de çalıştığı yeri boşver özel sektörde çok telefonla oynayan kişiyi işten çıkartabilirler o yüzden işlerinin yoğunluğundan dolayı mesaj atamaz sende bir işe girsen bir yere zırt pırt telefonunla mesaj yazsan iki gün sonra kapının önüne koyarlar

0|0
    0|0
    • kendi işinin patronu bir insanı iş yerinden kimse atamayacağı için ve vakti de müşterilerin gelmediği vakitleri düşüncek olursa gayet güzel boş vakit bulabiliyordur.Ben yine de polyanacılık oynuyorum kendimi teselli için,belki boş vakti oluyordur ama stresten yazamamıştır belki kafası yoğundur diyorum.Oysaki seven insan yazabilir diye düşünüyorum.Peki var mı bir öneriniz ne yapılabilir ilgisi için

Erkekler Ne Diyor 3

• bu durum düzelmez dostum. defalarca benzer şeklini yaşadım düzelmez. hatta ilk başlarda hemen cevap yazanların %99 u ilişki cepte bilinince mesajları geçleştirmeye başlarlar. dediğin gibi mesaj iki saniyelik iştir. insan hiç vakit bulamazsa wc ye diye kaçar o cevabı yazar. amerika başkanı bile 2 saatten uzun süren toplantılar yapmaz. kimse sürekli saatlerce cevap yazamamasına mantıklı bir açıklama bulamaz. yine uzun sessizliklerinden birinden sonra yüz vermeyerek şöyle diyebilirsin ona: "hani sen uzun saatler gidiyorsun yok oluyorsun ya, geri döndüğünde ben aynı noktada olmuyorum. sana tekrar ısınmam zaman alıyor, şimdi olduğu gibi"

0|0
    0|0
  • eğer işi gereği dönemiyorsa sakın üsteleme...

yada geçerli bir nedenden dolayı hemen cevap veremiyorsa diyelim..

aksi halde bunu ısrar edersen ki erkek sık boğaza gelmiş oluyor

bi noktadan sonra patlıyor, tecrübeyle sbt.

0|0
    0|0
    • ben bugüne kadar kendi stresimi bir kenara bırakıp bir annenin çocuğuyla ilgilenmesi gibi onun derdini paylaştım hep.İşlerinden strese girmiştir belki dedim,ailevi bişeyi vardır belki dedim hep sustum çoğu kez.Bazen dayanamayıp tripli soğuk mesajlar yazdım.Niye yazmıyorsun,falan filaann...ama mesaj dediğin kaç dakikalık olaydır ki..insan sevdiğini merak etmez mi yazmaz mı? sevdiğinin ilk planda olması gerekirken neden son planlara kayıyor? sabahtan beri kaç kere mesaj atmştım gündüz ve hala dönmedi bak

• mesaj konularına takan kızlara iğrilti oluyorum nedir o öyle

0|0
    0|0
    • ilk başlarda çok takıyordum sorun ediyordum,bu yüzden tartışmalarımız oluyordu.mesaj olayını sevmediğini söylüyor..o zaman arasın,eve giderken arasın,yada iş yerindeyken arasın dimi ama?! ben çok anlayışlı davranıyorum her zaman.yeri geldi ağır küfürler etti bana,çok tartıştık,sinir anında olduğunu söyledi tamam dedim.uzatmadım.sevdiğim için hep alttan aldım..mesaj olayında da bazen bir günaydınla diğer günü ettiği oluyor nerdeyse..nasıl takılmayayım bunaa? baktım cevap vermiyor ben de tripli yazyrm

• o zaman allah yardımcın olsun nediyim :)

• :(

Kızlar Ne Diyor 2

• ya bizde sadece 2 gün de bir akşamlar en fazla 15 dakka konuşuyoruz.yetiyor bu süre.sende fazla üsteleme.müsait olduğu bir vakit genelde yatmadan önceki vakittir bu o zamn bir 10 dakika konuşun yeter size

0|0
    0|0
    • peki sen ona mesaj atmıyormusun? o sana mesaj atıyor mu gün içinde?

• bende senn gibi düşünoyrdum galiba senn paranı ailen veriyor.paran olmayınca sevgi aşk sadece geceleri aklına geliyor :)

• ah be güzelim,sen benim ne gibi bir aşkın içinde olduğumu bir bilsen,ne engebeli yollardan geçtiğimi :( haklısın çalışanlar için gece yalnızlığın aklına geliyordur ;) ama ben de boş değilim,işim gücüm var fakat olmuyor işte,onun aklımda olmadığı biran yok

• bence o sana doğuk davrandığında sende öyle davranmalısın. oda senin neler hissettiğini anlamalı. ya da bunu onu kırmadan söyleyebilirsin bana en son sıra geliyo diyebilirsin benimlede ilgilenmeni istiyorum biraz diyebilirsin :)

0|0
    0|0
    • düşünmüyorum değil söylediklerini :P aa bakk bana sıra gelebildi sonunda gibi bir şeyler yazasam mı diyorum.Onu öyle çok seviyorumki,o beni en sona bıraksa bile ben ona kızarsam eğer huzurumuz kaçarsa diye düşünüyorum ve kendi kendimi yiyorumm...acabaa ne yapmalıyım diyee

• bence ona biraz anlatmalısın derdini. oda anlamalı sana nasıl davrandığını senin neler hissettiğini. bu arada sorularımada yardım edermisiniz :/

Yükleniyor...