Böyle Bir Sürpriz Hoşunuza Gider Miydi?

Çok yakın bir kız arkadaşıma güzel bir sürpriz yapmak istiyorum ve karar verdim. Şöyle ki: Yatılı okulda okuyoruz. Bayram tatilinden sonra pazar günü trenle okula döneceğiz hep beraber. Ben saçlarımı çok seven bir insanımdır -herkes beğenir :)-. Bugün berberin saçımı keserken elini kaydırdığını ve mecburen saçımı üç numaraya vurduğumuzu bu yüzden pazar günü okula dönmeyeceğimi, tatili 29 ekimle birleştirip 19 gün sonra görüşeceğimizi söyledim :) Saf kalplim çok üzüldü. Çok ısrar etti gel diye :) Ben pazar günü trende bunun karşısına çıkınca sevinir mi?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• o kadar saçmasın ki anlatamam. saçını yanlış kesti okula gitmiyorum diye 'yalan' söylüyorsun sonra da seni erken görünce mutlu olacağını düşünüyorsun. mazallah sevgilim falan olsaydın senden ebediyen soğurdum. ne yalandan hoşlanırım ne de gereksiz hareketlerden

0|0
    0|1
    • Ne beni ne de onu tanıyorsun? Saçmasın.

• ben zaten kişiliğinden değil yaptığın 'hareketten' bahsettim. seni ya da onu tanımama gerek yok yani. böyle bir şey yaparak ne kadar saçma biri olduğunu göstermişsin başka bir şey değil. kıza bunu yaptığında salak mısın ya derse beni an. hadi iyi akşamlar

• allah başka dert vermesin ne diyim o kadar saçma kii!

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...