Sevdiğiniz kadın için hayvanınızdan vazgeçer misiniz ?

sevdiğiniz kadın hayvanları sevmiyor seninde hayvanın var onun için hayvanından vazgeçermiydin ?

• Sonu ayrılma olsa bile hayvanımdan vazgeçmem
    62% (21)46% (13)55% (34)Oy Ver
  • Sevdiğim kadın için değer bence
    38% (13)54% (15)45% (28)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
23|35

En İyi Erkek Görüşü

• HAYVANLARI SEVMEYEN BENİ NASIL SEVECEK Kİ.. ?...Anne karnında, anne ile başlayan sevgi bağı doğduktan sonra anne’nin bakımı, ilgisi ile devam eder. Büyüdükçe anneden başka diğer insanları da sevmeyi keşfeder çocuklar. Daha sonra sevilme ihtiyacı anne dışında dünyadaki diğer canlılara yönelir, diğer canlıları da sevmeyi öğrenir. 1.Hayvanlarla konuşursanız dil gelişiminiz artar.2."köpek sahibi olun , o sizi sosyalestirecektir daha cok disari cikacaksiniz yeni insanlarla tanisacaksiniz,üzüldügünüzde tek dostunuz olacak ve sizinle üzülecek" .

ben yunus baligi terapisi yaptim , anlatilcak gibi degil o ani yasamak gerek.

ve hayvanla yapilan aktivete inaniyorum.Hayvan sevgisi empati kazandırır..daha hoşgörülü, daha verici, daha paylaşımcı, daha anlayışlı, farklılığa daha açık bir kişilik haline geliyorsunuz..DAHA NE OLSUN..Tek kelimeyle '' VAZGEÇERİM '' ..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• O da beni benim onu sevdiğim gibi seviyorsa, benim sevdiğim birşeyden vazgeçmemi beklemez zaten. Seven insan kestirip atamaz kolay kolay. En azından ortak çözüm önerileri sunmaya gayret eder. Hoşlanmadığı şeylerden bile sevdiği insan hoşlanıyor diye hoşlanmaya çalışır, hoşlanamıyorsa tahammül eder. Aşk bir yerde karşı tarafa tahammül edebilme, herşeyi hazmedebilme gücüdür.

Ha ısrarla böyle birşey bekliyorsa, bana ve önemsediğim şeylere değer vermiyor demektir. Bu da gerçekte beni sevmediğine delalet eder. Ben de her ne kadar seversem seveyim, beni sevmediğini bildiğim biri için çaba göstermem.

1|0
    0|0
  • Hersey bitti okadar mukemmel ki hayvan mi kaldi sorun yapacak

Beni seven sever ya da tam tersi

Sevmesem de onun icin ilimli olurum

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum, aşırı hayvanseverim ve ilerde bir sürü beslemek istiyorum. Alerji felan anlarımda sevmemek? Hayvanları sevmeyen bir adamla birlikte olduğumu düşünemiyorum açıkcası. Beni sevdiyse katlanır ve de belki zamanla alışır hatta sevmeye başlar.

1|0
    0|0
  • Sevdiğim erkek için hayvanlarımdan asla vazgeçmem ki şimdiye kadar hayvan sevmeyen kimseyi sevmedim..

0|0
    0|0
  • bunu ona kabul ettirirdim

0|1
    0|0
  • Hayvan sevmeyenle sevgili olmam. Özellikle Köpekleri.

0|1
    0|0
  • Asla vazgeçmem.

0|0
    0|0
  • aynı şeyi bende yaşadım ama atlakttık :D sende onun çok sevdiği birşeyden vazgeçmesini söyle veya durumu hatırlatma zamanla alışır.Kesinlikle evcil hayvanından vazgeçme derim

0|0
    0|0
  • ya insan nasil kiyabilirki hayvana, ben olsam beni istiyeceksen boyle iste ben ondan vazgecemem derdim,

0|0
    0|0
  • Seven adam bu soruyu sormaz.Çelişiyorsun o yuzden bence karıyı bırak hayvana devam et.

0|1
    0|0
  • vazgeçmem.

0|0
    0|0
  • o kadıın bir gün seni bırakacak ama o hayvan asla

0|0
    0|0
  • büyük konuşmak istemyrm ama ynde vazgeçerm ya

0|0
    0|0
  • Dostumdan vazgeçmemi istiyorsa beni anlamamıştır ve bana yeterince değer vermiyordur. Bu iş yürümez derim. Hayatım hayvanların yanında geçiyor zaten çok zor olur onun için.

0|0
    0|0
  • Fani bir sevgi için değmez, hayvanımla ölene kadar birlikte yaşarım.

0|0
    0|0
  • orta yol vardır illa :)

0|0
    0|0
  • asla vazgeçmezdim.

0|0
    0|0
  • Onlar benim bir parçam sevmeyene kapı orda

0|0
    0|0
  • hayır asla . hayvanım için ondan vazgeçerim beee .

0|0
    0|0

• Dalgamı geçiyorsun yanııığğğ.

0|0
    1|0
  • öncelikle ne işim var hayvan sevmeyen adamla...

hadi bir şekilde oldu diyelim sevmeyi alıştırmayı hiç mi denememişim?

denemişşsem hiç mi ilerleme kaydetmemiş? az biraz uğraşsa gönül verse ya da beni kırmasa biraz daha yumuşardı... evden atma faslından bahçede beslemeye geçilebilirdi... hala hiç mi hiç sevmiyosa o da benim için değerli olana yeterince çaba sarfetmemiş olur. bu durumda vazgeçilmez değildir.

1|0
    0|0
  • ben ikisinden de vazgeçmem, bir orta yol bulurdum:)

0|0
    0|0
  • hayvan sevenle sevmeyen bir arada yapamaz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Ben sevdiğim insana hayvanları sevdirmeye çalışırdım, sonuçta hayvanım da bir canlı en basitinden köpeğimden rahatsız olan sevgilime onu bırakmamın zor olacağını onunda bir canlı olduğunu, duygularının olduğunu onun yerinin çok farklı olduğunu onu barınaklara ya da sokağa atacak kadar acımasız olduğumu falan oturur anlatırdım, ikiside benim için değerli olacakları için ikisinden de vazgeçmek zor olacak.

0|1
    0|0
  • Çözüm bulunur bence. Ev dışında durma ihtimali varsa orda tutulur. Ama hayvansever değilse zaten onu sevmiş olamam. Hayvanlara merhamet etmeyen insanlara da etmez. Onun doğurduğu çocuktan da hayır gelmez kendi gibi bir canlı doğurur. Freddy Krugger :D

0|0
    0|0
  • benim başıma geldi vaktiyle takıldığım bir hatun köpeğim bir yaşındayken bende kalabileceğini ama o köpeği birine vermem gerektiğini söylemişti o hatun şu an nerde ne halde bilemem ama köpeğim dokuz yaşında ve şu an koltukta uyuyor

0|1
    0|0
  • Geçmem. O canın sorumluluğunu ben üstleniyorum sonuçta. Üstelik bu karınca bile olsa mutlaka aramızda duygusal bir bağ olur. Keyife isteğe göre bazı şeyleri yok sayacak değilim. Ha eğer işin boyutu sağlık yönündense, ikisinin de yaşam alanlarını ona göre düzenlerim ama terketmek falan kimse istemesin benden. Genelde bunu isteyen terkedilir.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Asla. Asla. Asla ! Evcil hayvan beslemek evlenmek gibidir benim için onu aldığında ölene kadar bakacaksın. Madem bakmayacaksın ya da bırakcaksın neden alıyorsun arkadaşım ? O canlı değilmi ?

1|0
    0|0
  • ikisi de hayvan onun için sorun yok :)

0|0
    0|0
  • Malesef vaz geçerdim ama hayvanıda çok uzağa gitmemesi için çalışırdm, mümkünse aynı şehirde arada görebileceğim aile vs. bir yerde.

0|0
    0|0
  • bence ilk başta hayvanımı sevecek birisini bulmayı tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum... Koşullu ilişkiler sağlıklı değildir. Karşılıklı anlayışlar ve fedakarlıklar gerekir.

0|1
    0|0
  • tabii ki geçmem. öyle saçmalıkmı olur.

0|0
    0|0
  • ben sevdıgım kadını benım ıstedıgım gıbı bırı olmasını dıledıgım ıcın sevmıyorum...onu oldugu gıbı kendı degerlerıyle sevmeyı yeğlıyorum

o da aynı seyı benım ıcın dusunmelı... eşitlikten ve gercek sevgıden anladıgım bu

0|0
    0|0
  • Asla ve asla...300 gramlık kızı ben napıyım...hayvanlara hakaret etmiş olurum...

0|1
    0|0
  • millet atıp tutmuş yine geçersiniz lan sevdiğiniz için her bir şeyden vaz geçersiniz

1|0
    0|0
  • Ama hayvanım beni terk etmez ki

0|0
    0|0
  • CARTMAN . tabikide geçerim niye olmasın geleceğim o benim .

0|0
    0|0
  • Vazgeçmem eric cartman kardeşim.

1|0
    0|0
  • az önce Hachiko diye bir film izledim öyle bir köpeğim olsa asla bırakmazdım

0|0
    0|0
  • bazen bir kadın yanındaki hayvan kadar sadık olamayabilir (NOKTA) !

0|0
    0|0
  • Onu da alıştırmaya çalşırım

0|0
    0|0
  • İkisininde Ortasını Bulurdum Kardeşim

0|0
    0|0
  • olabilirdi

0|0
    0|0
  • aga asla bırakma vicdan azabının haddi hesabı yok 5 ay geçti unutamadım pisimi

0|0
    0|0
  • alerjisi varsa bir çözüm düşünebiliriz aksi takdirde hayvanı sevmeyen insnıda sevmez

0|0
    0|0
  • Hayvanları sevmeyenden sevgi beklemem :)

0|0
    0|0
  • hehehehe :D çok güldüm ya.

hayvan sikicilere mi sordun bunu

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Vazgeçerim Hayvan 1-2 Ay Unutulur Ancak Gerçekten Sevdiğin Kadınsa Asla Unutmassın Unutamassın.

0|0
    0|0
  • gercekten seviyorsam bırak hayyvanı kendimden vazgeçerim

0|0
    0|0
  • Sıkıntı olmaz.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4
Yükleniyor...