Pazarda bir kız gördüm saçına kalem geçirmiş topuzuna yandan

yorum :D yapın ve kızlar siz böyle yaparmıydınız ve böyle yapıp dışarı çıkarmıydınız ilgimi çekti

Güncellemeler:
pardon yazdım :D soru başlıgını çıkmamış :D saçı topuzdu böyle kalem takmış buna yorum:D

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yazdığından sen birşey anladınmı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bi bilirkişi gelsin de soruyu anlatsın

0|0
    0|0
  • dikkatimi çekerdi

0|0
    0|0
  • Yakışır

0|0
    0|0
  • ne yazdın öyle :)

0|0
    0|0
  • Bende ona geçirirm sıkıntı olmaz :D

0|0
    0|0
  • decoder lazım mı teyze?

0|0
    0|0
  • Pazarda bir kı:? devamını bizmi ekleyelim:?

1|0
    0|0
    • :D yokya yazmıştım ki olmamış neyse saçını topuz yapmış kalem sokmuş saçına:d yorum

• bizim işyerindede takıyor kızlar )::)enseleri boya oluyor. bence işyeri yakın o pazara gelgi bir şey aldı gitti

• nasıl olaki o.0

0|0
    0|0
    • :D yokya yazmıştım ki olmamış neyse saçını topuz yapmış kalem sokmuş saçına:d yorum

• bana yaptığın yorumu başkasına kopyalayamazsın taam mı :P :D

ayrıca gayet hoş yani fütursuzca saçını yapmış çıkmış kız negüzel :)

Kızlar Ne Diyor 9

• olabilir ben sacımı kalemle toplayıp kalemimi kaybettim diyen insanım dalgınlıkla cıkmıstır o da öyle

0|0
    0|0
  • okulda sık sık yapıyorum hatta arkadaslarım saclarıma 4 5 tane daha sokup fotoğraf falan cekiyolar. hos.

0|0
    0|0
  • Ben saçıma çubuk takıp cikarim genelde. Kalemi sadece okulda tokam olmadığında takarim kalemle sokağa çıkmak değişik :D

0|0
    0|0
  • Ya çok acelesi vardı o sırada toka bulamadı ya da kendi tarzını yaratmak istedi :)

0|0
    0|0
  • O dedğinı en son lisede yapmıştım tokamzı kopunca veya krılınca fılan kalem ile toplardık:D

bülent ersoyun bır kıyafetı vardı saçındada koca şişler fıan ona öznemış galıba:D:D

0|0
    0|0
  • ne var bunda bende yapıyorum arada

0|0
    0|0
    • ilgimi çekti bilmem evde başkada pazarda bilmiyorum ya ilkdefa gördüğüm için bukadar ilgimi çekmesi normaldr

• evde yapıyorum bende ama garipsenecek bişey yok

• Bu kalemle saç işini hiç yapmadım tutturamam yani dışarısıda saçma olmuş

0|0
    0|0
  • pijamayla okula gideni gördüm kalem geçireni görmedim daha ne insanlar var :D

0|0
    0|0
  • yapsın iyidır hoştur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...