Gizlediğimiz çocukluğumuz :))

En son ne zaman parka gittiniz? Aslında hep kalbinizde yaşayan çocuğu en yakın vakitte ne zaman canlandırdınız? Şahsen, 3-4 hafta önce bunu yaptım, insanlar da varlardı ve tuhaf tuhaf baktılar. :)) Bana ne? :)) Gayet de mutlu oldum ve keyif aldım, çocukça karşılanıyordu fakat dönemlerin takvim yaşı ile ölçüldüğünü de kim söylüyordu? O an üzerinizden yaşınızın ağırlığını atmanın hazzını ve bunun getirdiği hafifliği, maziye dönmenin lezzetini çok az şey bağışlayabilir size. Ya siz, yetişkin bir insan olarak, çocukların arasında ve tıpkı onlar gibi oynamaktan utanır/çekinir misiniz? :))

0|0
14|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ben oturup, benden kaçmayan kedi, köpeği 10-15 dakika boyunca sever okşarım sokak ortasında... İnsanlar beni sokakta yaşayan falan sanıp, öyle bakarlar, onları sevince... :D

Bizler, çok temiz, fiyakalı yaratıklarız ya, kendimiz haricinde her şeyi pis, mundar görüyoruz... Benim çocukluğum da hayvan sevmek, okşamak, mıncıklamaktır... Kör olduğu gördüğüm kediyi, gözler hafif dolup, boğazım düğümlenerek anneme "...a..ma... gözle..ri... görm..üyor" demektir...

1|0
    0|1
    • Ama soru ile o kadar alakasız bir cevaptı ki, neden eni iyi cevap seçtiniz..? :)

• "Bizler, çok temiz, fiyakalı yaratıklarız ya, kendimiz haricinde her şeyi pis, mundar görüyoruz... Benim çocukluğum da hayvan sevmek, okşamak, mıncıklamaktır... Kör olduğu gördüğüm kediyi, gözler hafif dolup, boğazım düğümlenerek anneme "...a..ma... gözle..ri... görm..üyor" demektir..."

Erkekler Ne Diyor 15

• utanmam / çekinmem. çok olağan bir durum bazı basit olaylar bile insanlar tarafından bir tabu haline getiriliyor.

1|0
    0|0
  • Ayrıca yeni parklardan şikaketçiyim salıncaklar hep 2-3 yaşa göre.18 yaş üstü içinde salıncak yapılması gerekli !

1|1
    0|0
  • Genelde çocuklarıda sevdiğimden çekinmem ve bence ayıp değil aksine küçüklerle vakit geçirmek daha hoş olabiliyor..2-3 ay önce parkta sallanmştım tekrardan yapmalı :)

1|0
    0|0
  • En son ne zaman parka gittim?

En az 7-8 yıl olmuştur mutlaka.. O da yeğenimi mızmızlanmasın diye götürdüğüm zamanlardır herhalde..

Bir daha ne zaman giderim? Bilmiyorum :)

Sırf kendim için gittiğimde tadını alabilir miyim onu da bilmiyorum zaten..

Hiç bir şey bilmiyorum galiba :)

0|0
    0|0
  • Uzaktan kumandalı arabalara hala ilgim var alacam diyorum ama hep unutuyorum :) Salıncakta sallanmak çok hoşuma gider :) Ama artık o eski demir salıncaklardan yok sığamıyorum yenilerine ondan sallanamıyom demir salıncak varsa gidelim de sallanalım az o heyecanı o an ki zevki değişmem arkadaş ben çocuğum :)

0|0
    0|0
  • Bugün parktaydım :D

1|0
    0|0
  • 21 yaşında gitmiştim. bir güzel de sallandım salıncakta :))

0|0
    0|0
  • 2 hafta önce tahterevalliye bindim. çocuklar sıra bekledi binmek için inmedim.

0|0
    0|0
  • Uzaktan kumandalı arabalarım var hala.Tek farkı saatte 100 km yapması :)

0|0
    0|0
  • Askerden geldım geleli duygularım alınmış gibiyim , kalbimdeki çocuğu hissetmiyorum :)

0|0
    0|0
  • cocuklarl oynamak buyuk keyıftır...utanmm cekınmem onları gorunce cocuk olurum bıldıgın:)

0|0
    0|0
  • parka gitmem kardeşlerimi götürürüm ama ugrasmam.

0|0
    0|0
  • Kendim binmem ama manitamı sallarım o gezsin gelsin geçmişi duygusal olur.

0|0
    0|0
  • geçenlerde

0|0
    0|0
  • yalnızsam çekinirim ama biri olursa yanımda ben de yapmak isterdim :D

0|0
    0|0
    • Yooo :)) Tek olacaksınız ve insanlar sizi izleyecekler :))

• Kuzenlere katılın işte :)) Bahane olsun :)) Salgılanan endorfin bir müthiş :))

• hehe yok yahu :)) ee bir daha ne zaman gidiyosun :))

Kızlar Ne Diyor 14

• En son birkaç hafta önce yiğenimi parka götürdüm o sırada bende sallanmıştım :)) Çocukluğumu yaşadım mis gibi <3

1|0
    0|0
  • tam olarak 1 ay önce gittim salıncaktı kaydıraktı ne varsa aldım hevesimi yıllarr, yıllaaarr sonra =)) Pişman değilim, yine olsa yine yaparım =))

1|0
    0|0
  • Vallah bir gram bile utanmam :)

Hergün arkadaslarla gideriz parka kücük kardesimlede giderim saklanmacda oynarim ben büyümem :)

1|1
    0|0
  • bu yaz parkta sallandım tabi arkadaşımla çok yorulmuştuk öyle muhabbet ettik sallanarak :))

1|0
    0|0
  • Hatirlamiyorum. Ama gittigim zamanda salincaga binmeden ayrilmam.

1|0
    0|0
  • İçimdeki çocuğu hiçbir zaman öldürmedim. Sizin bu söylediğinizide sadece ortamına göre yaparım.

1|0
    0|0
  • İyi yapmışsın bende bir park görebilsem de gidip saatlerce salıncakta oturabilsem .d

1|0
    0|0
  • Hayır en son 2 gun önce yiğenımle parka gıttık salıncağın brıne onu oturutum diğerınede ben otruudm sallandık:D:D

1|0
    0|0
  • üniversite de 4 arkadaş gecenin 2 sinde gitmiş deliler gibi eglenmiş ve polisin gelmesiyle dağılmıştk:)

yaklaşık bir 7 yıl önce sanırım...

0|0
    0|0
    • Ne "öyle" olmuş sorması ayıp?

• Atar-tutar yok, sadece senin cevabın biraz "gider"liydi kabul et :)

Artı ben hiç bir zaman "cennetten gelen mükemmel çocuğum" demedim, relax ..

• O zaman sorun yok.. 7 yıl sonra tekrar olay yerine polis çağırmaya da gerek yok :)

• hiç çekinmedim ve sanırım da bu huyum kolay kolay değişmez :) arada aklıma estikç giderim parka :)

0|0
    0|0
  • doğum günümde aoçde ki parka gitmiştim baya eğlenmiştim pek çekinmedim en doğal hakkım bence :D

0|0
    0|0
  • En son ne zaman gittim animsamiyorum da senden buyuktum:D

0|0
    0|0
  • eğer sadece çocukların yapması uygun görülen bir şeyse hala salıncağa biniyorum...

uzun zamandır kaydıraktan kaymıyorum bak bir ara yapıyım ben bunu :))

0|0
    0|0
  • parka gıtmeyı severım gıderımde.

1|0
    0|0
Yükleniyor...