"Kaşarların el üstünde tutulduğu..." Bu söz doğru mu sizce?

kaşarların el üstünde tutulduğu ,

namuslu kızların sürekli aldatıldığı bir dünya burası..

p**evenklerin peşinden kosulduğu ,

delikanlıların tercih edilmediği bir dünya.

sen hala aşk mı istiyosun.?

Güncellemeler:
Ben bu söz doğru yada yanlış diye bir hitapta bulunmadım farkındaysanız. Sadece nette buldum ve size göre doğru mu değil mi diye sormak istedim o kadar...

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• herkes kendine göre haklıdır kim ne dediyse aldırma bosver ne de olsa kimin doğru söylediği belli değil ispatlanamaz

0|0
    0|0
  • büyük oranda dogru..

0|0
    0|0
  • Kim namuslu , kim namussuz , kim peze*enk , kim delikanlı bilebilmek her zaman mümkün değildir .

0|0
    0|0
  • Kaşar güzel bir peynir bence. Kadından değil sütten olur.

Aşk diye birşey var, aşksızlık da.. Bunlar hep vardı; şu ana özgü değiller yani.

0|0
    0|0
  • Ben istisnaya talibim...

0|0
    0|0
  • kaşar peşinde koşarlar, sonra düzgün kız yok derler, çıkan kızıda kaşar damgası vururlar

p... peşinde koşarlar, erkeklerin hepsi böle der, iyi niyetli biri çıkıncada buda salakmış iş bilmez beni mutlu etmez havasında takılırlar... yapacak bişi yok düzen daha kötüye ilerliyo herkes insanlıgıyla kalır...

0|0
    0|0
  • haksızlık almış başını gidiyor.

0|0
    0|0
  • doğru değillllllllllll istisnalar var tabi

0|0
    0|0
  • Geyik..

1|0
    0|0
  • Bu devirde doğru malesef.. Tabi iyilerine de rastlamak mümkün ancak her iyi olana da aşık olamıyorsun ne yazıkki. Maske takmak bu devirde moda sözün doğruluk katsayısı çok fazla.

0|0
    1|0
  • çarşıyı karıştırırsın sen=)

0|0
    0|0
  • istisnaları olsa da çok doğru

0|0
    0|0
  • Haklılık Payı Var .

0|0
    1|0
  • doğru katılıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Evet bu deyim sonuna kadar doğru.Erkeklerin çoğunun palavralarını inanmayın.Bir etek uğruna bir bacak uğruna adamlar eşlerini , nişanlılarını, sevdiklerini bir kalemde silebiliyor.

Gördüklerimizemi inananlım söylediklerinemi :).Ben gözlerimle gördüklerime inanırım.

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi seçimidir aşk yolunda ki tercihler... Ne kımseye kaşar ne kımseye p**evenk diyip ne de kimseler için namuslu delikanlı vs vs gibi yakıstırmalar yapmak kimseye düşmez..

0|0
    0|0
  • Karamsar

0|0
    0|0
  • saçma sapan seyler

0|0
    0|0
  • genelleme yapmak çok doğru değil.

0|0
    0|0
  • he.

0|0
    0|0
  • Doğru

0|0
    0|0
  • simdi bebegim, eger sen burada ben namuslu kizim mesaji vermek istiyorsan, kücük bir hatirlatma yapmakda fayda var.

namuslu insan, kimsenin namusuna dil uzatmayan insandir.

0|0
    0|0
  • çohh doru

0|0
    0|0
Yükleniyor...