Ona gününü nasıl gösterebilirim?

Londra'da eczacılık okuyorum...sınıfımda şu bizim bazı ergen kızların hasta olduğu Koreli çocuklardan birisi var kız tipli tüysüz şeftali birşey...ve okulun ilk yılından beri bana sataşmakta kendisi...bu yıl 2. sınıf olduk bu arada...geçen yıl ortalamam pek iyi değildi yani ucu ucuna başarılı biriyim...geçen gün beni görünce sen daha okulu bırakmadın mı? Ben olsam bir daha okula dahi gelmezdim...rezalet dedi. Ben cevap bile vermedim Allahın gıcığına! ama mutlaka bir şey yapmam lazım!

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• bır paket jılet al ver sakalların cıkıp traş olmaya başadıgında asna cevap verıcem de.bızım ülkede sakal traşı olmayanları adam yerıne koymuyoruz de :)

0|0
    0|0
    • Hmmm bu gerçekten iyiymiş...sevdim!

• Beni çocuk olarak mi görüyorsun yani...benim bir erkek olduğumu düşünmedin mi hic? Erkek olmak için sakalim mi olmali? Benimle cikman için sakalim mi olmali? dedi! ben sok oldum! yani garip oldum...simdi hicbirsey söylemiyor...benimle ugrasmiyor bile...

• :)oda ıyımıs .en azından ugrasmıyo .ama tabı ülkelere gore algılar farklı olabılır .bıze cok agır gelen seyler onlara vız gelebılır .genede sevındım senın adına

Erkekler Ne Diyor 7

• İlk tercihin takmayarak karşılık vermen, dünyanın en acı sözünden daha acı verir adam yerine konmamak.

0|0
    0|0
  • 뭥미 (Mwongmi olarak okunur): WTF(küfür) “뭥미”aslında temelde f*ck ile aynı anlama gelen “뭐임”kelimesinin yanlış yazılmış versiyonudur.

0|0
    0|0
  • Kıçına pandik atmalısın tek çare bu.

0|0
    0|0
  • Ben olsam derimki sizi savaştan açlıktan kurtardık götünüz başınız oynuyor :D

1|0
    0|0
  • türk olsalardı bişeyler derdikde kore more anlamayaık kızım biz ya :D

0|0
    0|0
  • Git sen Kim Jong Il'nin ölümüne ağla Allahın düşünce özürlüsü de :D

0|0
    0|0
  • Osmanlı tokadı ile gösterebilrisin yöresel olur sağlam olacak ama ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çok ukala birisine benziyo anlattığına göre

0|0
    0|0
  • koreli çocuğa kıyılır mı:):)

başarılı olmadan laf sokman hiçbir işe yaramaz..önce dersleri toparla sonra laf yarışına gir...anlattığın gibiyse senin daha çok üstüne gelir...

0|0
    0|0
    • Koreli cocuklat tv de gordugunuz gibi melek değiller...cok küstahlar bir kere...herseyin en iyisi onlar saniyorlar...insanlari kucumsuyorlar

• kimse melek değil ki...

sen kendine güven gerisi zaten gelir...

• Penisini kes onun.

0|1
    0|0
  • Laflarına karşıa ağır laflar söyle tüysüz şeftali de mesela :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...