Evli birini seviyorum. Bu çıkmazdan nasıl kurtulurum?

merhaba ben .. ay önce biriyle tanıştım önce bana bekar olduğunu söyledi sonra ısrarım üzerine evli olduğunu itiraf etti görevi nedeniyle ailesinden uzakta kalıyor ben çok vazgecmeye çalıştım ama ağladı neolur beni bırakma diye vazgecemedım yapamadım çok seviyorum ama sonuda yok biliyorum Şu an memlekete ailesinin yanında ama sanki mesafe koydu gibi arıyor mesaj atıyor ama sıcak eskisi gibi kullandığı kelimeleri kullanmıyor neolur fikirlerinizi söyleyin kurtulmak istiyorum bu çıkmazdan..

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Adam oyuncu olduğunu en başta belli etmiş zaten. İleri derecede bencil. Eğer seni düşünseydi sana bunu yapmazdı. Senin üzüleceğini düşünür senden uzak dururdu. Kendine hayat arkadaşını bulmuş zaten, şimdi ise sadece kadın arıyor. Sadece KADIN! Ve sen; o sadece kadın olan kadınsın. Gerisi numara. Bu açılardan bakarsan kurtuldun bile canım, hayırlı olsun. Sen kendine başka bir erkek değil, başka bir adam bul. O zaman farkı daha iyi göreceksin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yuva yıkanın yuvası olmaz derler. umarım yuvayı yıkan sen değilsindir. senden önce yıkılmış bir yuva olsun.

0|0
    0|0
  • çivi çiviyi söker dostum. acı ama gerçek. sana asılan başka biri varsa ona bir şans ver bu konuyu unutmana yardım edecektir.

0|0
    0|0
  • Ağladı mı yok artık.. Erkeğin tiyatro ustasıymış.

0|0
    0|0
    • Erkekler yalandan ağlamı acaba merak etıımmm..

• bir insan yalandan nasıl ağlar cidden bilmiyorum

• Görmediğim için bilemem tabi.. Belki gerçekten sana aşık olmuştur unutamıyordur. Ama bu hareketine güvenirsen sen cepte var sayıldığında başka kadına ilgi duyabilir buna inanma demek istedim

• gönül eglendirmekten baska bir yere gitmez bu iş yuva yıkanın yuvası olmaz der atalarımız

0|0
    0|0
    • bırakmayı çok denedim ama çocuk gibi ağladı beni bırakırsan nefesiz kalırım yapamadım şuanda kendimi bir çıkmada hissediyorum kesinlikle yuva yıkan olmak istemiyorum

• kıyamıyorummm :(

• beni alakadar etmez sizin ne yaptınız.. ama kendine yakışmayan hareketler yapma

Kızlar Ne Diyor 3

• görevi bittiği zaman seni terk edip ailesine gidicek kullanılıp bir kenara atılmış olcaksın

0|1
    0|0
  • aynısını benim arkadaşımda yaşıyo şuan cidden çok kötü bir durum :/

0|0
    0|0
  • ne senden ne de ailesinden kopmak istiyor. çünkü uzaktayken ailesinin boşluğunu dolduran sen varsın yeni birini bulma zahmetine de girmek istemiyor .. ailesinin yanında da sana yazmak içinden gelmiyor çünkü biricik karısı var yanında sana ihtiyacı yok. senin yapabileceğin tek şey kendini zorlayıp onu yalnız bırakmak çünkü sonu da yok ve görevi bitip ailesinin yanına kalıcı dönünce zaten bir daha aramayacak seni. şimdilik sadece vakit geçiriyor seninle.

0|0
    0|0
    • evet haklısın

• inşallah sonunu getirrsin canım sakın vazgecme dönüp arkana bakma merak etme bile ne yapıyo nasıl acaba diye.. iki seceneğin var ya onda takılı kalıp sürekli acı çekersin ya da vazgecip önüne bakar çok güzel günler yaşarsın belkide gerçek aşkı bulup ömür boyu mutlu olursun...

• inşallah çok teşekkürler

Yükleniyor...