Basketbol mu, fotomodellik mi?

fotomodellik ve basketbol hekemligi yapıyorum ama ikisinden birinden vaz geçmem lazım basketbolu çok seviyorum sizce hangisini tercih etmeliyim

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Çok sevdiğin şeye yönel.

0|0
    0|0
    • hakemlige çoktan beri merkalıyım sonunda sınavı kazandım ve 1.5 yıldır hakemim ama fotomodellige yeni başladım ve işin ucunda oyunculukta var kafam çok karışık

• Rica ederim ne demek. Allah yardımcın olsun :)

• amin cümlemizin inş. :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Prof olmak zor ama fotomodellikte şansın varsa dene bence

0|0
    1|0
  • fotomodellik iyi bence

0|0
    0|0
    • ama basketbolda çocuklugumun sporu 10 yaşında başladım 15 yıldır oynuyorum ve şuan hakemim kafam çok karıştı bu konuda sence neden fotomodellik?

• içimden öyle geldi hangisini istiyosan onu seç

• diyosun teşekkürler :)

• fotomodel bence

0|0
    0|0
    • ama hakemlikte çocuklugumun sporu 10 yaşında başladım 15 yıldır devam ediyorum ama haklısın galiba

• ama nıye bosa yorulacaksınkı

• orası öyle basketbolda belli bir yere kadaar gele bilirim diye düşünüyorum modellikte yolum açık ayrıca oyunculukta var işin içinde

• hangisini daha çok seviyorsan onu yap

0|0
    0|0
    • her ikiside desem

• basketbolu seç

• aslında birde söyle düşünüyyorum hakemlikte belli bir yere kadar gele bilirim ama modellikte yolum açık oyuncu ve fotomodellik çünkü birde o açıdan bakıyorum konuya

• hangisinin getirisi daha çoksa onu seç

0|0
    0|0
  • fotomodellik iyi

0|0
    1|0
    • aslında bende öyle düşünüyorum ama inan kafam çok karışık

• basketbolu tercih et

0|0
    1|0
    • basketbol neden sence ama modellikte yolum açık diye düşünüyorum ama kafam çok karışık

Erkekler Ne Diyor 4

• birisi anya birisi konya :D

0|0
    0|0
  • Direk basketbol oynuyor olsaydın tabikide basketbol derdim ama bence su aşamada fotomodellik daha çekici içinde olmasanda istediğin kadar basketbol maçlarına gidebilirsin en azından ama tabi senin de ne istediğine bağlı birazda

0|0
    0|0
  • Bir meslektaş olarak sana verebileceğim tavsiye fotomodelliği seçmendir. Ama spor yapmanda da fayda var.

0|0
    0|0
    • eyw.kardeşim sporr vaz geçilmezlerim arasında ama fotomodellikte çok iyi sende biliyosun bunu

• istek gönderdim kabul edermisin

• Merak ettim la bir resmini atsana bakak.

0|0
    0|0
    • fazla merak iyi degidir kardeşim çok istiyosan gir faceme detaylı incele ;)

• ne diye aratayım

Yükleniyor...