ESKİ SEVGİLİNİZ DURUMUNA BUNLARI YAZSA NE HİSSEDERSİNİZ ?

Aylarca süren bir ilişkinin ardından sevgilinizi aldatsanız . Ve o sosyal paylaşım sielerinde böyle birşey paylaşsa

''Bazen o kadar basit insanlara nasıl zamanlarımı harcamışım dersin kimilerinin hayaliyken kimlere hikaye olmuşum . Ve senin için mükemmel olan o insanların aslında gözünde büyüttüğünün milyonda biri kadar haysiyete sahip olmadığını anlarsın . Kendi egolarını seninle yükseltip can sıkıntılarını seninle gideren karaktersiz insanlardan bahsediyorum .Olmadı diye isyan eder gözyaşı dökersin kendini suçlarsın. Ama işte gerçekler istediğinde bir klavye uzağında ,sonra dönüp dersin ki Allah korumuş ! ''

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Irıspı dese bu kadar ağır olmazdı .

0|0
    0|0
  • seni aldatan birinden bahsediyorsun. adam olsa zaten seni aldatmazdı kaldı ki bir sözünden ne anlayabilir ki.. ? boşver o karaktersizi.

0|0
    0|1
  • bişiler dicem ama anlamam için 5-10 kez daha okumam lazım

0|0
    0|0
    • Nasıl olmuş oku bakalım

• şimdi şöyle oluyor, yine anlamadım ya offf az kitap okumalıyım sanırım fakat şöyle birşey sezdim bunu yazan arkadaşa baya dokunmuş bu aldatma işi ona tavsiyem kafaya takmasın sevgililer gelip geçicidir mühim olan doğrusunu bulabilmek yani kısacası durmak yok yola devam

Kızlar Ne Diyor 4

• Oww iyi yazmış helal az bile söylemiş.

0|0
    0|0
  • nasıl, kimle aldattın ve o bunu nasıl öğrendi? onları da yazarsan bir tavsiye verebileceğiz

0|0
    0|0
    • Erkek arkadaşım beni aldattı aylardır çekmediğim derdi tasası kalmadı ama en sonunda herşeyin bir yalandan ibaret olduğunu ve aynı zamanda beni kullandığını öğrendim . Sosyal paylaşım sitesinden de böyle bir durum paylaştım

• ya sil bence. çoktan atlatmış gibi görün. ben olsam öyle yapardım

• gene düzgün adammış

0|0
    0|0
    • Eski sevgilimin beni aldatması sonucu bir sosyal paylaşım sitesinden bunları yazdım

• Sana yardirmis iste, neyin mukakemesindesin hiammina.

0|0
    0|0
    • Bunları eski sevgilime hitaben ben paylaştım

• Nasıl bir piskopatsın sen 2 accounttan yazıyosun biriden soru sormuş diğerinden cevaplıyosun Neyin kafası bu yeni bir akım falanmı :D

Yükleniyor...