"Gezi eylemlerinde zarar 100 milyon tl civarıydı, yaktınız yıktınız" diyenler bunlara niye tepki vermedi?

O yakılan yıkılan devlet malıda bu kadar zarar edilip satılan yerler baba malımı?Sadece tekelin satışından edilen zararı gösteriliyor burda,diğerlerini yazmaya gerek yok sanırım.Ayrıca kiralandı zarar ediyormuş vs vs diyeceklere peşin peşin söylüyorum.50 seneye kiraya vermek satmat değil mi sizce veya siz hiç evinizi arabanızı 50 seneliğinize kiraladınız mı?Ayrıca ister satmak deyin ister kiralamak ederi 300 milyar olan bir ev 50 milyara neden satılır?Akpliler neen bunlara hiç tepki vermiyor?Ustanız yapıyor çünkü değil mi

TEKEL’in alkollü içki bölümü 17 fabrika, hammadde, stok ve varlıklarıyla, 2004 yılında 292 milyon dolara (Nurol-Limak-Özaltın-Tütsab ortak girişim grubu) MEY İçki Sanayi ve Ticaret AŞ’ye, MEY İçki’de iki yıl sonra 2006 yılında bu kez 810 milyon dolara ABD’de kurulu bir ortak gruba (Texas Pacific Group) satıldı. Yıl 2011, bu kez Amerikalılar satışa çıktı ve MEY İçki, 2 milyar 100 milyon dolara, Dünyaca ünlü, içkide dünya devi olarak tanınan İngiliz DİAGEO Şirketine satıldı.

Elinde bıçaklarla gezen milletin arabalarını parçalayan akp gençlik kolu geziye katılanları karalamak için yapılan oyunlar gözlerimizle gördük ayrıca,ondan tutup yaktınız yıktınız demeden önce kim yakmış kim yıkmış iyicene bir araştırın

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece akbil yolsuzluğunun bugünkü para ile toplum üzerindeki tahmini maliyeti bugünkü parayla 1 milyar liranın üzerinde. Gerçek rakamı kimse bilemiyor.

Başbakan ne dedi ilk iktidara geldiğinde "150 milyar dolarlık yolsuzluk dosyasını açacağız." Açamadı o ayrı konu.

Ama şu rakamları bir karşılaştırırsak, arada ciddi bir fark olduğunu görürüz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• neye cevap verdiler ki bunlara cevap verecekler...
    sen yeni andımızı dinlede youtube'da sonra biraz daha kız bence..

0|1
    0|0
  • bunlar ergen abisi kavga var dediler onlarda gitti.amaçları zaten yakmak yıkmak

0|0
    0|0
  • Akp gençlik kollarına kolum girsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sabah sabah neyın kafasını yasıyosun

0|0
    0|0
    • Abicim ben oraya yazmışım,mal mal ergence neyin kafası vs diye zırvalayacağına cevap ver,ha veremiyorum diyorsan yazma,ben birşeyin kafasını yaşamıyorum ama makarnayla kömür kafa yapmış sende.Ee tabi üstünde kullanım kılavuzu olmayınca kömür yiyp makarna yakıyor sonra böyle saçmalıyorsunuz,hadi sen git azcık hava al beynine oksijen gitsin zira fazla kömür dumanından geberecen bu gidişle :)

• ''Asla bir cahille tartışmayın. Sizi de kendi seviyesine indirir ve tecrübesiyle yener.''

Boşver dostum.

0|0
    0|0
    • Şu aralar çok konuşuyorlar yaktınız yıktınız zarar verdiniz diye şunları bir görsünler :)

• 100 milyon zararın 80 milyonu biber gazına ve ekipmana harcanan paradır, bizim verdiğimiz zarar anca 20 milyon. :D

• Evet garip bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...