Muay Thai'ye başlıyorum

Merhaba muay thai başlamaya karar verdim ve bir kaç sorum var.

Muay thai yasaklanmış veya değiştirilmiş hareketlerine ulaşabilme imkanım var mı ?

Muay thai ne kadar geliştirilebilir bir spor yani ben yıllarca muay thai gitsem bunu geliştirmeye kalksam bir çok yenilik ekleyebilir miyim ?

Amatörüm diye başlangıç yaptım diye şunları aldım yeterli midir ?

link

Günlük antrenman önerileriniz var mı hiç ? Malzeme olarak ip göğüs yayı barfiks demiri bükbük var :)

Ve birde

Eğer tavsiyeniz varsa da dinlerim şimdiden teşekkür ederim.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Gökhan Saki'yi izleyebilirsin muay thai şampiyonluğu var fakat bu spordan farklı bir dala geçersen gelecek ihtimalin dahada artar.Gökhan Saki'de bu daldan Kick box'a geçti ve oldukça başarılı.Birde imkanın varsa bu işle uğraşan bir spor (dövüş) okuluna yazıl en iyi eğitimi öyle alırsın.Tek dalda kalmamanıda tavsiye ederim muay thai yanında box eğitimide al.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Başarılar şimdiden

0|1
    0|0
  • Hayırlı olsun ama judo daha iyi :).

0|0
    0|0
    • :D teşekkür ederim ama ben fırlatma sevmiyorum ve mma bile var ve kitleme yüzünden gitmiyorum. Adam gibi bir tekme veya yumruk at işini gör :D

• iyi başarılar

0|1
    0|0
  • öz güven çok önemli

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• başladığın spor dalı çok kapsamlı bir dal her baba yiğidin harcı değil eğer kendine güveniyorsan üstesinden geleceğine inanıyorsan git tabi.

0|1
    0|0
  • Başlamanı tavsiye ederim ;) öok zevkli ve sert bir spordur hm vücut direncin de artar ben baadır yapıyorum lisanslı muay thai dövüşçüsüyüm

0|0
    0|0
  • ben MMA YAPIYORUM:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...