Bugün bu şarkı O'na gelsin desek, o kişiye yollayacağınız şarkı hangisi olurdu? Link lütfen.

Ben hemen linkliyorum DİBİNE kadar gelsin hem de...

link

Dediğim gibi değil Eros'un oku Zeus'un şimşeği girse g*tüne sen gene de aşktan anlamazsın,

He bu arada kaliteli kızlar adamın aklında sabahlar, altında değil ;) (Kalbi sol tarafında değil, bacak arasında atanlara ..!)

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• 1|0
    0|0
  • Fena Atarlanmışsın (=

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • abi bu nedir ya ağır apaçi gibisin :D

0|0
    0|0
    • bugün bu moddayım az sonra İsmail yk ya peşinden cankana bile kayabilirim :D:D:D

• Sen ol la daha kaç baharlar yaşıycam bennnn :))) Sen sanki hüzünlenince Dido thank you dinliyosun anasını satiym kimbilir soluğu ferdide mi alıyosun müslümde mi acaba :D:D

• cidden dinlemem ya arabesk en fazla slow :D ama asla arabesk değil ;) hem sen niye efkarlandın bu kadar?

• hayırlı işler:)

0|0
    0|0
    • Şarkı tanıdım mı geldi :)

• yine her zamanki taşkınlık aşkınlık devam et, yeyip yemediğini gayet iyi biliyosunda ban yemek istemiyorum şimdi burda.

• tamam prenses gamze,ne diyorsan haklısın :)

• sen baya acı cekmişsin kız:)

0|0
    0|0
    • Acı değil de nankörlüğe ve kıvraklığa gelemiyorum diyelim, erkeğin o*suna alışık değil bünyemiz, acı olayı çok ayrı ama olsun insan tanıyoruz neticede ...

• tabiki de. yazdım ya yukarı Kalbi dol tarafında değil, bacak arasında atanlara diye :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Anlaşılan yine herkes kızgın :).Çoğunlukla sitede İsmailden Allah belası gelir ama şimdilik bir çok kişi uyuyor.Ben dünyadaki her insana..dont worry be happy şarkısını yolluyorum

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Kt tunstall suddenly I see

1|0
    0|0
  • youtube.com/watch?v=_iN5KbUxz9k

0|0
    0|0
Yükleniyor...