Aranızda veteriner olan var mı

yavru bir kedim var ön sol patisini araba ezmiş, bir vatandaş da veterinere götürmüş ve ön sol kolunu komple kesmişler.onu da bu olaydan sonra evime aldım. sorum şu ki ; ön sol kolunun olmaması diğer patileri için bir sorun yaratır mı (diğerlerine fazla yüklenme, bazı kaslarının güçsüz kalması gibi ) çünkü bir kere ön sağ patisi döndü gibi gördüm normal mi ki bu... yardımcı olan herkese teşekkür ederim

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Allah razı olsun senden... Tüm içtenliğimle söylüyorum bunu... İnternet üzerinden bir veteriner bul, numarası vardır web sitesinde. Telefon açıp sor, hem daha sağlıklı bir cevap alırsın. Burada bir şey demek doğru değil.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• evine alman o kedi için kurtuluş olmuş çünkü dışarıda olsa kolayca karnını doyuramaz veya kolayca av olabilir ve bunlarda onun ölümü demek olur evde beslediğinden dolayı bu sorun olmaz ve eğer yürürken güçlük çekiyorsa sorun olabir ve bunun için bildiğim kadarıyla protez ayaklarda var fakat yürürken güçlük çekmiyorsa sorun yok

0|0
    0|0
  • bişey olmaz böylede yuruye bilirler belgesel izlemiyormusun aslanların bir ayağı olmadan yaşıyorlar ama onlar yiyeceklerini kendileri bulmak zorun dakldığı için koşamıyorlar senin kedinin de koşmaya ihtiyacı olmadı için bişey olmaz halıyle bir 4 ayak üzeinde durmak var bir 3 ayakta kendinden dene dizinin uzerin çök ellerini yere koy ve birini cek duruluyormu bak

0|0
    0|0
  • VETERİNER DEĞİLİM AMA BENİMDE VAN KEDİM VAR

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• vet. degilim ama ev ortamında hiçbi sıkıntı yasamaz sokaktaysa yasaması digerlerine göre daha zor cunku arabalar insanlar köpekler cabuk yakalanabilir ki seninki ztn bir kere yakalanmıs

0|0
    0|0
Yükleniyor...