Okuldan tanıdığınız hoşlandığınız sohbetiniz olan biriyle nasıl özel iletişim kurarsınız

bizim okula yeni bir çocuk geldi. çevresinde çok kız var. çocuk bizim serviste. muhabbetimiz iyi ama okul içinde pek göremiyoruz birbirimizi. okul girişi ve çıkışı görüyorum konuşuyorum serviste yani. çevresinde çok kız olunca da benim kaybedicek pek bir vaktim olmuyo tabi. sizce nasıl bir şekilde ulaşıyım ona. faceden ekliyim mi. ya da numarasını nasıl alabilirim sizce

Güncellemeler:
ciddi ilişkilerin adamı ama bu arada. öyle piç yavşak değil.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Çevresinde çok kız olan bir erkekse ilgisini çekmek konusunda biraz zorlanabilirsin. Muhtaç konuma düşmeyecek hareketlerde bulunman çok önemli. Ying yang teorisini biliyor musun bilmiyorum. Hem iyi hem zor kız ol. Bunu nasıl yapabileceğin ve daha fazlası konusunda şunu inceleyebilirsin. link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sen onla iletişime geçince pek bir özelliğin kalmayacak maalesef:(

0|0
    0|0
    • e nasıl fark yaratıcam peki :(

• bence iletişime geçme etrafında çok kız olan bir erkek iletişime geçtiğin an seni günlük kızlar sınıfına koyma ihtimali çok çok yüksek.eğer imkanın varsa görüşmeyi karşılaşmayı biraz daha sıklaştır.gözgöze gelmeler yaşa bizi kesişmek dediğimiz :)

Kızlar Ne Diyor 1

• o istese yaratırdı sen nie zorluyosun ki boşver

0|0
    0|0
Yükleniyor...