Yıllar sonra, şartlar tamamen değişmişken, bir anda;

Hayatınızın en büyük aşkı, en güzel zamanlarınızı paylaştığınız kişi birden çıkageliyor.

Evlendiniz, ama mutlu bir evlilik olmadı çünkü aklınız hala o kişide. Size ''gel benimle, gidelim'' diyor.

Ne yapardınız sevgili KS üyleri?

0|0
12|16

En İyi Erkek Görüşü

• Yenge sorularına maddeler halinde cevap vermek istiyorum ...

1-) Bak yenge birisi aklımda iken bir başkasına bakmam imkansız olduğu için böyle bir evlilikde yapmamış olurdum ...

2-) Oldu ki yaptım diyelim dönüpte bir başkasına bakmam ... !

3-) Hadi bunu da geçtim baktım diyelim kalkıpta eşime ihanet edecek kadar şerefs*z değilim ...

4-) Ben evli iken eğer eski sevgilimle karşılaşırsam yüzüne tükürürdüm ...

5-) Onu da geçtim hadi iyi bir anıma geldi aldım karşıma konuştum ve bana gel benimle gidelim dediği zaman ilk yapacağım şey tokatı yapıştırmak olurdu ...

Not : Kadına şiddette hayır fakat Şerefs*zlere değil ... !

Biraz uzun oldu ama hakkını helal et yengecim ...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Dedi zaten.

Böyle bir şeyi yaşayanlar paylaşmak istemeyecekir olanı biteni.

Zordur ve hiç öyle filimlerdeki gibi de değildir.

0|0
    0|0
  • Şuanki durumumuz tamda öyle.O evlenmek üzere ben ise neyse ehem o anki ruh halime bağlı.

Eğerki onu unuturcak birini bulamamışsam onca zamandır giderim onunla.

0|0
    0|0
  • Bunu bir erkek yazmış olsa, ne şerefsiziğimiz kalır ne adiliğimiz.

2|1
    0|0
  • Bazı hikayelerin yarım kalanları daha makbuldür bence. Mazimizde bıraktıklarımıza elbetteki hatırlamak,yad etmek ayıplanacak bir davranış değildir.Ama adı üstün de işte...Mazi...

Evliliğim bitebilir bir gün...Bunun garantisini veremem...Ama maziden yeniden çıkıp gelen bir kahraman için bana güvenip kendini bana teslim eden..Bana emanet edilen birini bırakıp gidemem..Çok sevsem de , unutamasamda gidemem...Çünkü o zaman bir farkım kalmaz mazi de kalan ,terk edip gidenlerden !

1|0
    0|0
  • Artık çok geç der sırtımı dönerim, boşanırım öyle bir evlilikte gerekirse yoluma bakarım... Akıl başkasında evlilik de olmaz zaten...

cut.

0|0
    0|0
  • sensen gelirdim nan :D

5*****

<3

1|0
    1|2
  • Ben üşengeç birisiyim kusura bakmasın :/

0|0
    0|0
  • orosbulugun luzumu yok kaçıp gitmekde ne oluyo ben olsam vururum şerefsizim insan namusu için yaşıyo

0|0
    1|0
  • geçti borun pazarı sür eşeği niğdeye.

0|0
    0|0
  • Zor bır karar..Sanırım evlılıgımı noktalar ve gıderdım..Hayat cok kısa..Mutlu olmaksa zor...Bulduysam bırakmam ellerını...

0|0
    0|0
  • O Zaman Gelsin Düşünürüz Şu Anda Onu Düşüncek Boş Vaktim Yok :D

1|0
    0|0
  • yapacak bişey yok. artık çok geç derdim

0|0
    0|0
  • gitmezdim,gidicek olsam o kişiyle evlenmezdim,o evlendiğim insanı ezemem,ne olursa olsun ezemem

0|0
    0|0
  • çocuk yoksa ortada durmanın anlamı yok bir kere geliyoruz dünyaya, herşeyden önce ''ben'' önemliyim.

0|0
    0|0
  • gitmem tabii...evliysemmm o kişi benim için noktadan ibarettirrr :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Tam da bunu dusunuyordum :D Eger hayatıma yon vermıssem ondan coktan vazgeçmişimdir... Ama hala yuva kurmamış,ondan sonra kimseyle bir paylaşımda bulunmamış hala gönlüm onda ise. yine ona dönmem.Çünkü gittiğinde beni çok üzmüştü.Ağlamama izin vermişti.

0|0
    0|0
  • unutmam onu belki ama eger evlenmişsem, mutsuzsam bile o kapının mutluluga açılabilmesi için elimden geleni yaparım, helede çocuklarım varsa artık tüm hayatımı onlara adarım bir sapın yüzünden ya da şöyle söyliyim kendi geçici mutluluğum için başkalarının kalıcı bir şekilde mutsuz olmasına dayanamam ben ve sabrederim kalırım

0|0
    0|0
  • ihanet edemem eşime

0|0
    0|0
  • kendini düşün ve çevrenden ne kadar tepki alırsın onu düşün. eğer gidersen sadece sen ve o olursun bigün onunda seni bırktığını düşün geride kalanlar seni istermi sanıyosun tek başına napıcaksın bidaha. evliliğinde mutlu olmaya çalış gidelim desede gitme bence.

0|0
    0|0
  • eğer gerçekten evliliğim yürümüyorsa ztn ayrılırım ama bahanesi hç br zmn başka br adam olmaz

0|0
    0|0
  • Eşimden çocuğum varsa ayrılmam ama yoksa durmam için bir sebepte yok demektir. Koşa koşa sevdiğime giderim

0|0
    0|0
  • Gitmezdim :D ama şuan karışık durumun içindeyim eskiden deli gibi hoşlandıgım bir adam vardı ve suanda istanbula geliyor ben ise cocuga cevap vermiyorum soru hakkımda yok neyse işte gitmeme kararı aldım eskidendi çünkü :/

0|0
    0|0
  • Gitmezdim asla. Eğer evlendiysem zaten aklım başkasında olmazdı.

0|0
    0|0
  • yıllar önce birbrimizi bırakma sebebmz neymiş?

0|1
    0|0
  • Gitmem. Bunca zaman aklı nerdeymiş. Bence sen de gitme. (:

0|0
    0|0
  • Giderim ...

0|0
    0|0
  • tak sepeti koluna herkes kendi yoluna derim:)):

0|0
    0|0
Yükleniyor...