Fanatik misiniz, yoksa sadece tutmak için mi takım tutuyorsunuz?

Fanatik olduğunuzu düşünüyor musunuz,yoksa biri sorduğunda cevap vereyim diye mi takım tutuyorsunuz?:)

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• her sene takımımın kombınesını alıyorum.her sene bırer tane yenı cıkmıs forma ve atkısını alıyorum..3 yıla bır polarını alıyorum..her macında sesım kısılıyor.sızın o tutuguz uc ıstanbul takımı var ya o DEPLASMANLARA ozellıkle gıtmeye calısıyorum.ısımı gucumu bırakıp ..cunku EsEs'imi kahpe bizans karsısında yanlız bırakmaya gonlum razı olmuyor..ama en onemlısı bır seyle gurur duyuyorum.ıyı kı Eskısehırlıyım ıyı kı Eskısehırde dogmusum ıyı kı Eskişehirsporluyum cunku baska hıc bır sehırde bu sekılde sehrının takımına tutkunluk yok.trabzon ve eskısehır dısında kı sehırlerde her turlu store tarzı yerler varken sampıyonluklar rahat kutlanıyorken bızım sehrımızde kutlamak ıcın ıyıce dusunmek lazım.bazı arkadaslar daha once sız futbol yobazsınız dedı bu sekılde yazdıgımda sehrıne sahıp cıkmanın neyı yobazlık onu ıstanbul takımlarına karsı korumanın neresı yobazlık.futbol kulturunu babadan ogula gecırmenın neresı yobazlık..trıbunculugu turkyeye ogreten sehrın cocuklarıyız zorlamayın burada asla sozunuz gecmeyeck cunku bız Eskişehirsporluyuz ve ESKİŞEHİRSPOR FAŞİSTİYİZ..son soz memeleketsız ı... ıstanbulu destekler...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Aşırı değilim ama yine de takımı takip ederim.

0|0
    0|0
  • fanatiklik iyi birşeymiki ?

0|0
    0|0
  • bir zamanlar holiganlık derecesinde fanatiktim ama artık eskisi gibi değil.. şuan bile kalbim yerinden çıkcak gibi olur macı izlerken..

0|0
    0|0
  • fanatiktim artık değilim soğudum futboldan sıkıldım

0|0
    0|0
  • Fanatiğim denemez . Futbol kurallı bir savaş olmakla birlikte bir oyun ; güzel bir eylence ; güzel bir sosyal meşgale . Keyif almak için ve kendimi bir grubun üyesi olarak düşünmek için tutuyorum . Bursalıyım sonuna kadar Bursasporluyum . :)

0|1
    0|0
  • Benim burcum bile ASLAN... ;) Ama sahaya inen, kadınlara utanmadan küfreden, hakemlere ve onların ailelerine küfreden, yabancı cisimleri insan yaralamak adına sahaya atan histerik holiganlardan asla olmadım, olmam da. Fanatiklik aslında kötü bir kelime, din fanatiği, ideoloji fanatiği vs. biliyoruz hep, içinde ofansif anlam var. Benimki fanatiklik te değil, sevgi dolu GERÇEK TARAFTARLIK.

0|0
    0|0
  • Fanatiğim.Galatasaray'la ağlar galatasarayla gülerim. ^^

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım tutmak için tutmuyorum ama futbol terörüde yapmıyorum. Bir yerleri kır dök bana ters geliyor.

0|0
    0|0
  • Fanatik futbol tutkunuyum <3

0|0
    0|1
  • ben biri sorduğunda cevap vermek için tutuyorum.

0|0
    0|0
  • Fanatiğim diyince herkesin aklına Holiganlık geliyo. ikisi farklı şeyler,fanatikler maç izler, gidebildiği her maça gider takımlarıyla ilgili bişeyden çekinmezler. Holiganlar bunlara kavga dövüş de katar. Ben fanatiğim :)

0|0
    0|0
  • Sen şimdi neden KS üyesi değilsin? Noldu?

0|0
    0|0
  • Senin kadar değilim Dilaraa :D

0|0
    0|0
  • Fanatizmlesme acisindan tutuyorum ask bize gore futbol ve galatasaraydir <3 :))

0|0
    0|0
  • Soran olursa Fenerbahçeliyim. Okadar :)

0|0
    0|0
  • fanatiğim fakat holigan değilim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• fanatik değilim sadece izliyorum ve beğeniyorum

0|0
    0|0
  • En başta takım tutmuş olmak için tutuyordum lakin iddaya sardım hep fenerbahçe maçlarını tutturunca takımıma daha bir bağlandım:)

0|1
    0|0
  • Evet sıkı Galatasaraylıyım

0|1
    0|0
  • Valla canım bende tam olarak bılmıyorum tutmak için tutuyorum dıycem ama gs yıde sevıyorum ama

sadce ilgımı çekmıyor futbol garıp duygular içerındeyım kafamda yıne delı sorular:( :D:D

0|1
    0|0
  • çok fanatiğim hatta erkeklerden daha fanatik :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...