Ya milli takım hollandayı yenerse yönetim o zaman ne yapacak ?

Galatasaray yönetimi enkaz bir takımdan bir şampiyonlar ligi derecesi 2 yıl ustuste şampiyon bir takım yaratan Fatih Terimi eleman diye nitelendirdikten sonra ; TFF başkanı demirörenin kucak açtığı imparator hakettiği yerde, buna kimse itiraz etmez. Ancak ne varkı yok mancini yok morinho yok bilmem kim diye rahatın battığı unal aysal fatih terimin bu başarısını görünce ne yapacak nasıl hesap verecek ? TFF başkanı terim gibi bir antronor ıcın gidip kapısında yatmışken sen kim oluyorsunda fatih terimi gönderiyorsun be adam ! Galatasaray bu yıl ilk 5 e bile giremezse bunun tek sorumlusu ünal aysaldır. Siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Fatih Terim i neden severim ?

Bir Türktür ve Türk milliyetçisidir.

Galatasarayı neden sevmem ?

İçinde kurulduğu yıldan beri fransız sempatizanı bir ermeni lobisi vardır. Kulup içinde liseli lisesiz ayrımı yaparlar ve asla galatasarayın Türkleşmesine izin vermezler

Galatasaray Taraftarını neden sevmem ?

Tüm bu yaşananların farkında olmalarına rağmen sessiz kalırlar. Duymazdan görmezden gelirler. En büyük galatasaraylı terimin söylediği gibi ; ''Milli takım daha önemlidir'' diyemezler. Çünkü Türkiyenin başarısını çekemeyenlerin oluşturduğu bir çoğunluğa sahipler. Kendi içlerinde ''Türk olmayan takımları yenmek'' gibi bir vizyon oluştururlar. Ancak Neden yabancı takımları yenmek değil ? Siz kimsiniz size göre yabancı kim sorusuna cevap vermezler.

0|1
    0|0
    • Bunları bilmiyordum zaten gs den soğudum artık unal aysal pisliğine tahammulum yok

• Türklerin sevildiği değer verildiği takımlarımız var bizim. Formasına başka takımların zorla türk bayrağı diktirdiği bir takımı tutacağınıza armasında türk bayrağı olan takımı tutun ki ülkemizin şu gunlerde azınlık politikası güden siyasilere karşı ihtiyacı vardır. link

Erkekler Ne Diyor 5

• Fatih Terim mecburbu Başbakan tarafından o mevkiye getirilen karaktersiz Tüpçünün altında çalışmaya?Ben asla Fatih Terim´den bu şeref yoksunu adamlarla bırak sözleşme imzalamayı yan yan oturmasını bile beklemezdim ayrıca Fatih Terim TFF´nin Galatasarayın önünü kesmek için yaptığı operasyona ortak olup onların oyununa gelmiştir

0|0
    0|0
  • yenemeyiz zor bence bu iş

0|0
    0|1
  • mancini bukadr yıldız futbolcuyu heva edecek.1 aya kadar harika bir takım yaratacam dedi bnce anca akhisar maçında bile defans yapan bir takım yaratır...

0|0
    0|0
  • Yönetim ne yapacak bilmiyorum ama bizim bedenci bir arkadaşa istediği herhangi bir ayakkabıyı alacak onu biliyorum iddaya girdiler bastır Türkiye :D

0|0
    0|0
  • Zaten fatih terim galatasarayda başarısız olmuş olsaydı bile bu şekilde gönderilmesi yanlış olurdu, kaldı ki 2 senedir açık ara en iyi takımdık ligde. Çok ayıp oldu imparatora.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ünal başganınızın ego savaşına kurban gitti takımınız ben bişey düşünmüyorum da gs liler pek düşünceli olmalı bu sıralar :)

0|0
    0|0
  • Saçmalama bence boş boş konuşuyorsun sadece 1 kişi eleman diye nitelendirdi hemen çamur atmayın,o adam konuştuğunda bile yönetimden olan kişiler terk etti orayı Ünal Aysal napsın adam tabi ki gururlanacak böyle teknik bir adamın milli takımda olması elbet gurur verir herkese,ayrıca Ünal Aysal göndermedi Fatih Terim yakında açıklayacak gerçekleri biraz gündeme ayak uydurun bence sağdan soldan duyduğunuzla geliyorsunuz o dediğin de olmayacak

1|0
    0|0
  • ünal başkan da bir eleman olduğunu biliyordur zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...