Takımınıza Yarar Sağlamayacağını Düşündüğünüz Oyuncular

Arkadaşlar Takımınıza Yarar Sağlamayacağını Düşündüğünüz Oyuncular var mıydı ve bu oyuncular daha sonra yarar sağladı mı? Mesela ben Drogba'nın Galatasaray'a yarar sağlamayacağını düşünüyordum ama gel gör ki 35 yaşındaki adam 25 yaşındakilere taş çıkartıyor ...

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Bende tam tersi Sneijder'in yarar sağlayacağını düşünüyordum ama olmadı

1|1
    0|0
    • aynen sneijderden çok umutluydum geldiğinde heycandan uyuyamadım bile :D ama hayal kırıklığına uğrattı beni :(

Kızlar Ne Diyor 4

• Burak yerine Umut kullanılabilir mesela,tabi Burak formunu bulursa takımın tadından yenmez..

0|0
    0|0
  • drogba yarar sağlayamacağını mı drogba sizde çok yararlı bence en iyiniz drogba bizde ise baroni kadlec

0|0
    0|0
    • yaşından itibaren yarar sağlayamayacağını düşünüyordum. Ama yanıldım adama çarpan sakatlanıyor ;)

• evet drogba sizde çok yararlı bir transfer oldu yaşı önemli değil drogba 40 yaşında bile olsa sizde rahat oynar ama sneijder için aynı şeyi söyliyemiyecem :)

• hamit altıntop

0|0
    0|0
  • yekta kurtuluş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• gökhan zan, hamit altıntop. takıma geldiklerinden beri niye geldiler ne işleri var diyodum yanıltmadılar da..

0|0
    0|1
    • katılmıyorum. Hamit takıma çok şey katıyor. Ofansif anlamda değil belki ama defansif anlamda çok iyi şeyler yapıyor. Bakın Hamit'in olmadğı maçlarda dökülüyoruz resmen ...

• şuan takımda kimsenin formu morali yok ondan dökülüyoruz hamitle alakası yok. aldığı her topu rakibe ya da taca atan adamın defansif anlamda ne kadar katkıda bulunduğu önemsiz bence. hamite verdiğimiz paranın yarısıyla canla başla oynayacak defansa yardım edecek, aldıgı topu da kaptırmayacak genç futbolcular alabiliriz.

• yok ama tam tersi var. amrabat, yiğit gökoğlan, sercan yıldırım..

0|1
    0|0
  • burak yılmaz. kalastan başka bişey değil

0|0
    0|0
  • Oğuzhan (sakatlanmayaydı iyiydi)

gökhan töre

fernandes

biraz daha büyüsün de MUHAMMED

0|0
    0|0
  • Sözleşmeli her futbolcuya ihtiyaç var.

0|0
    0|0
  • kadlec daha açılamadı ama bence büyük yarar gösterir gibime geliyo

0|0
    0|0
  • Sabri <3 :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...