Çarşı izninden bir soru yollayım dedim...

bir asker olarak soruyorum sizlere biter mi bu askerlik ? :)) şimdiden herkese mutlu bayramlar...

0|0
10|25

En İyi Erkek Görüşü

• ulen 12 aya düştü ya eskiler ne yapsın adam karısını hamile iken bırakıyor tekrar eve dödüğünde çocuğu askerlik çağına geliyordu :D

0|1
    0|0
    • o zaman sana kısa dönem olduğumu hiç söylemeyeyim :))

• git burdan :))) şaka bir tarafa hayırlı tezkereler kardeşim...

Kızlar Ne Diyor 10

• Biter biter neler bitmedi ki bu bitmez :)

0|1
    0|0
  • Sanada ve bütün askerlerimize iyi bayramlar =) Biter tabikide inşallah sağ salim dönersin evine kavuşursun.Benimde kardeşim asker Hatay iskenderunda kısalıcak falan diyolardı geçen haberlerde ama ne zamana yetişcek bilmiyorum.

0|1
    0|0
    • inşllh bir an önce kavuşursun kardeşine...iyi dileklerin için teşekkür ediyorum...sana da iyi bayramlar :)

• biter biter neler bitmedi ki. hayırlı teskereler :)

0|1
    0|0
  • 12 ay oldu askerlk biter tabı Sabır abi (: şafak kaç :D

0|1
    0|0
    • şafak 101 :) askerlik biz kısa dönemlere düşmedi ne yazık ki :)

• bide kısa dönemmis yaa dha ne düşcek :) bişey kalmams zaten

• Biter tabi neden bitmesin :)

0|1
    0|0
  • biter biter :) hayırlı teskereler sana :)

0|1
    0|0
  • bitmez sıkıl bunal hatta ağla

0|1
    2|3
  • biter kardeş. bende yarimi bekliyorum Şafak 116 :)

0|1
    0|0
  • biter biteeer (:

0|1
    0|0
  • Sayılı gün çabuk geçer derler ;) Şafak kaç?

Hayırlı tezkereler.

0|1
    0|0
    • şafak 106...teşekkür ederim :)

• Az kalmış az... :) Bu arada sana da mutlu bayramlar.

Erkekler Ne Diyor 24

• İçinde olup da üstüne bir de sevdiğin varsa zor bitiyor ama bitiyor... Askerlik tüm stresine rağmen aslında çok zevkli... "Hadi ordan" diyeceksin ama bittiği vakit anlayacaksın dediğimi. Ben Şubat 2004 yılında bitirdim askerliğimi ve üzerinden neredeyse 10 sene geçmiş. Askerdeyken hergün güne küfür ederek başlardım, lanet ederdim şimdi ise bakıyorum en güzel anılar oradaymış, en iyi ve en güzel arkadaşlar orada edinilmiş. Askerden önce "kanka" dediğim şahsiyetlerle bugün görüşmüyorum ama asker arkadaşlarımla hala görüşüyorum. Daha kesin belli değil ama bir akslik olmazsa Bayramın 2. günü İstanbul'dan bir asker arkadaşımla buluşup Keşan'daki bir başka asker arkadaşımıza ziyarete gideceğiz. Aslında "asker arkadaşım" diyorum ama onlar benim en iyi arkadaşlarım, kankalarım... O yüzden, bilmem neredeki kıymet bilmez sevgiliyi, sadece sen yanlarındayken kanka diye yırtınan şahsiyetsizleri boşver ve anın tadını çıkar. Bugün biz bir araya geldiğimizde o an için küfür ettiğimiz her şeye ama her şeye kahkahalarla gülüyoruz ve o anıları tekrar tekrar anlatmaktan ve dinlemekten zerre sıkılmıyoruz.

0|0
    0|0
  • Bitmez.

0|1
    0|0
  • Biter .

0|1
    0|0
  • Biter biter toprağım şafak kaç :) Poşet olmuşun sen ahaaha :D

0|1
    0|0
  • biter biter,bitince bişe hatırlamazsın

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Biter biter merak etme ... Bende bitmez kesinlikle dedim fakat şuanda nerdeyse geleli 4 yıl olacak ...

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim darısı bana ve tüm askerlerimize olsun inşllh :))

• Amin ... Ecmain ... Hem merak etme askerlikte düşecek gibi sanki ... Ben kendi askerliğimide hesaba katarsam 5 sene içerisinde şuna inan ki hiç düşecek olayı bu kadar net yaklaşılmadı ...

• 10 sene geçti bile

0|1
    0|0
  • bitmiyo mu la harbiden:D kısa dönem gidicem 2014 kasımda ben şimdiden düştüm derdine:D

1|0
    0|0
    • kısası uzunu yok askerlik askerlik kardeşim...bende kısa dönemim ama diğerleri gibi yat kalk sürün :)

• Şafağı söylemedigine göre karanlık olmalı.

0|1
    0|0
  • Biter bitmesinede bitene kadar sanki 10 yıl...

0|1
    0|0
  • askerlıgın tadını cıkar .geldıkten sonra çok arayabılırsın .bosuna dememısler erkeklerın askerlık anıları hıc bıtmez dıye .guzel olmayan seyın konusulacak anısıda olmaz 106 gunu dolu dolu yasa sevsende bıtecek sevmesen de bıtecek

0|0
    0|0
  • şaka maka 1 senem kaldı usta sen tecrübeli sayılırsın bir tavsiyen var mı:D

0|1
    0|0
    • askere gelmeyen insana ne desem yaşamadan bilemez...sadece şu kuralı uygula rahat geçer : Konuşma Karışma Kaytarma...alt devren gelince de kral sensin :)))

• asker cok değerlidir,allah sabır versin,biter kardeş,hepimiz gittik geldik,bizde bitmez dedik bitti

0|1
    0|0
  • Bitiyor şef bitiyor rahat ol nerede görevdesin tertip ?

0|1
    0|0
  • Benim ki bittiyse seninki de biter :)

0|1
    0|0
  • askerlik biter, ömür geçer, önemli olan nasıl değerlerndirdiğin.

0|0
    0|0
  • şafağını yazda görelim ev kirasımı elektrik faturasımı :D

0|0
    0|0
  • qwewqewqewqewqe

0|0
    0|0
  • atarsa atar, atmazsa firar! hahaha :D

0|0
    0|0
  • şşikayet etmeyın düşüyor işte :)

0|0
    0|0
  • Şafağını da yazsaydın ona göre bir yorum atardık :=)

0|0
    0|0
  • bitmez abi :( hayirlisi olsun

0|0
    0|0
  • biter hocam :) kitap oku :) iyi bayramlar :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...