Ambalajın önemi?ambalajın önemi ? ambalajın önemi?

Benim ilk sorum çok heyecalandım.Pazarlamada ambalajın önemi kesin.İnsan ilişkilerinde ne kadar önemli peki.Yani hepimiz et ve kemikten oluşuyoruz ama bazılarının ambalajı daha güzel.Bu onlara avantaj sağlarmı kendini pazarlama konusunda ?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Eskiden insan ilişkilerinde ambalaja değil içeriğine bakılırdı şimdi maalesef ambalaja önem veriliyor..

Ambalaj bir işe yaramasa iç güzelliği görmek isteyen bile olmayacak..

Yalnız şirketler ambalajı güzel elemanlar sayesinde iş alıyorlar..Göze de gönüle de hitap edecek elemanlar her zaman prim yapıyor..Pek hoş birşey değil benim gözümde ama önemli iş yemeklerine bile artık patronlar yanlarında güzel bir bayanla katılmayı tercih ediyorlar..

Bayanlar da aşkta, işte herşeyde güzel erkek peşinde..

Olay böyle materyalist olunca biraz kaba bir tabir olacak ama bazı kötü görünen ambalajlar açılmadan iade oluyor ne yazık ki..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bence insanlar ilk önce ambalaja bakıyor, sonra içeriğe bakıyor. Yine de insanları çikolata gibi düşünsem, fıstıklısı, sütlüsü, bitteri var , yani ambalajı güzel diye bitter yerine sütlü almazdım :) biraz komik oldu ama içeriği de ambalaj kadar hatta ambalajdan daha önemli demek istiyorum :) not: soru süper olmuş:))

0|0
    0|1
  • Kesinlikle sağlar. çok çirkin veya bakımsız birisini insanlar çoğu zaman yanında taşımak bile istemiyor. Ama sırf güzelliği için parayla yanında taşıtılan kızlar ile var.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım sen bu soruyu sorunca aklıma nasrettin hoca nın bir hikayesi geldi ( YE KÜRKÜM YE )

0|0
    0|0
  • sorun farklı,güzel bir giriş olmuş..:)ambalaj tabikide her zaman avantajdır,özellikle ilk izlenim açısından..ambalajın içinden çıkan dışı kadar güzel değilse hüsran,hayal kırıklığı olur:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...