Otobuste vs karşı cinsle nasıl tanışırsınız?

Dün otobusteyken yanımda bı cocuk oturuyodu.. bende facede whatsappta falan arklarla knusuyordm muzık dınlıyordum.. neyse cam açtılar bende üşüdüm . şapşal gibi hırkamı ters giymeye çalışıyormusum cocuguda rahatsız etmıyım diye eciş bücüş giymeye calısıyorm neyse ters gıyıyosn dıye uyardı falan camı kapıyım ıstersen dedı yok dedm taktım kulaklıklarımı tekrar.. aynı gece facede diğer kutuma mesaj düştü.. meğer oymuş.. dedi işte otobuste facede adını okuyana kadar canım cıktı cok begendım senı konusamadm kulaklıkların takılydı guzel kızsın ws dedi.. siz nasıl tanısıyorsunuz ? böyle bakıp telefonlara adını falan öğrenmeye calısıyor musunuz?

Güncellemeler:
Tanıştın mı dıye merak eden arkadaslar ıcın guncellıyorum.. komşuymuşuz. o yuzden selam verdıgı zaman alıyorum hal hatır sorunca falan cevap veriyorum ama sevıyemı koruyorum sonucta arkadasım değil bısey değil .. durum budur :)

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım çok yapar onu. Ben o an etkilendiysem hemen belli ederim söylerim :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• çocuğa helal olsun ya o gün yürek yiyip binmiş minibüse ya da sağlam özgüveni var daha otobüste hiçbir beğendiğim ya da ufak çaplı muhabbet ettiğim kızla tanışmadım. ben zaten genel olarak yapamıyorum onu yaa hoşlandıysam kem küm ediyorum takılıyorum :)

2|0
    0|0
  • Senin o kişiye karşı tepkini merak ettim? Yani sen o cocukla tanıştıysan yad aface e eklediysen şu andan itibaren otobüslerde cogu erkek telefondan face isim soyadı okumaya kasacak

0|0
    0|0
  • Sen onu bırak ta, Çocuğa ne dedin? senin tepkin nasıl?

1|2
    0|0
  • benim her adını görmeye çalıştığım hatunda başarısız oluyorum.. göremiyorum arkadaş.. zaten nette konuşmaya bir başlasam tavlamak kolay..

0|0
    0|0
  • o senın 7 sulalenı kayıt altına almıstır nerden ataga gecsem dıye pplanlar ıcerısındedır :)

2|0
    0|0
  • ben otobüste birisiyle tanıştım ama durakta otobüs numarası sorarak sonra tek tük konuşmalarla otobüse bindikten sonra devam etti yani ama gel gör ki sevgilim şuan yok :)

0|0
    0|0
  • Nerde ineceksiniz dirim aa bende oraya gidiyorum birlikte yuruyelim mi henellikle hayirdie ama :) tip yok napcan

0|0
    0|0
  • Super bir hikaye, tanismaya bak be. Bize denk gelmez hic boyle olaylar.

0|0
    0|0
  • Bu normal bir tanisma değil, çocuk asosyalin tekiymis. Yüzüne söylemeli orda, merhaba bu arada, ben xxx demeli

0|0
    0|0
  • çocuğu ne kadar etkilemişsin ki nereden bulmuş seni.

0|0
    0|0
  • en iyi yöntemi bulmuş adam.otobüste soğuk davranmasaydın orda da yürürdü belki

0|0
    0|0
  • yıllar önce kızın biride benle tanışmak için baya bşir çaba harcamıştı şimdi hatırladım

0|0
    0|0
  • Su ana kadar tanismadim,tanismaya da calismadim.

0|0
    0|0
  • Keşke o özgüven bende de olsa

0|0
    0|0
  • otobuste tanısılırmı hiç

0|0
    0|0
  • Tanışmam ne işim olur

0|0
    0|0
  • ee noldu nldu, anlatsana asdfv