Hollanda maçında şansımızı ne kadar görüyorsunuz?

Ya biz şimdi bu Hollanda'yı yenebilecez mi?

Estonya maçı ne leşti ya kendimi köy kahvesinde yancı gibi hissettim hem sıkıcı hem de vasat bir maçtı,Hollanda da Macaristan'a 90 dakika boyunca santra kullandırttı. Beraberlik de kurtarmıyormuş bizi...

Şansımızı yüzde kaç olarak görüyorsunuz?

0|0
1020

En İyi Kız Görüşü

• İnanmak başarmanın yarısı :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Yüzdesini bilmem ama inancın tam benim.

İmkansız degil. Bizim sahamzda taraftarımızın önünde alabiliriz Hollanda macını..

Estonya icin 2-0 demistim mac oncesi bulsaydın keske beni asdfgj

0|1
    0|1
  • Alırız net! Fatih Terim 'beni gönderdigine pisman olucaksın gs' diye gösteri yapcek daha :)

0|2
    0|0
    • aynen fatih terim bu takımın basında olmasaydı umudum 0dı :D

• Milli takım elenirse,başına Mancini geçmez değil mi :(88

• Estonya maçının net skorunu bilmiş biri olarak söylüyorum Hollanda bizi yenecek güçte ve Türkiye Dünya Kupasına gidemeyecek... Gitse de elenecek...

0|0
    0|0
  • %80 götüyorum bize gol atarlar kesin ama 2-1 yensek bile kardır bence stadın ortamı bile nefis olacak inşallah kazanacağız Romanyalılar da Estonyaya 4-5 gol atmasalar iyi olur sonuçta averajda önemli ama maç bence hiçte vasat değildi bence çok iyi bir mücadele vardı

0|0
    0|0
  • Vallaa benim hic umidim yok hollanda guzel oynuo

0|0
    0|0
  • Seninle sevişme ihtimalimden yüksek olamaz .

0|0
    0|1
    • Sen sucuk partisi deyince yiyorsunuz sanmıştım sucuğu :((88

• her şey şansa bağlı

0|0
    0|0
  • şansımız var

0|0
    0|0
  • zor ya burak kaçırır kesin :D

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 20

• adamlar 8-1 kazandı son maçlarını:D nasıl yeniceksek:D

0|0
    0|0
  • Türkiyenin bu 3 maçı alacağına kimse ihtimal vermiyordu. Hatta Andorra dahil buna. Ama 3 te 3 .

Hollanda son maçta daha çok asılacaktır bence.

0|0
    0|1
  • Zor görünüyor hocam işin gerçeği. İnşallah alırız ama sanmıyorum.. Umarım yanılan ben olurum.

0|1
    0|0
    • Bro bu senin nick WE9'da Tuncay Şanlı olan değil mi ?

sfjldjlfd bro yapmayım dedim gene tutamadım kendimi

• O lan o :D :D

• Hollanda teknık dırektorunun konusmasını duymadın galıba. turkıyeyı eze eze yenıcez dedi.

Tam olarak oyle demesede cumlenın ıcınde bunu belırttı.

0|0
    0|0
    • Biz Türküz kardeşim :) Başımızda Fatih Terim varken nasıl bir gaz verdiğini ve Türklerin'de gazla çalıştığını bilmiyorsun sanırım ;)

• Maçı kesinlikle almamız gerekiyor benim düşüncem cunku macaristanda romanyada macı kazanıcaklar tek sansımız rakibimiz güclü ama macaristanda dün gerçekten rezalet oynamış kadro değerleri olarak türkiye 110-120m euro hollandada 130m euro normal şartlarda türkiye gerçekten adam gibi oynarsa yenebilecegimizi düşünüyorum.Bi avantajda van persie kluivertı gecti bizle cıktıgı macta gol atmaya kesınlıkle sartlanıp cıkmıcak.İnş olucak yani ::D

0|0
    0|0
  • çok zor ama imkansız değil,inandıktan sonra neden olmasın ki ?Tebrikler Terim tebrikler çocuklar,yanınızdayız her daim olacağız

0|0
    0|0
  • Fatih terim varsa olasılık %50'nin üstünde herzaman benim için ^_ ^

0|0
    0|0
  • yüzde 2.1 falan

0|0
    0|0
  • macaristana 8 tane atan bir takım aynı hırsla bizim karşımıza çıkarsa kazanma şansızımız %0.01 :)

0|0
    0|0
  • ben inanıyorum hollandayı ezeriz .

0|0
    0|0
  • Romanya ve Macaristan maçlarında kalearkasıda izlemeye gittim şansıma ikisinde de puan kaybettik bu maçında biletleri uygun fiyatta ama gitmiycem. Bence bu sefer alcaz bu maçı :D !

0|0
    0|0
  • Yenmemiz lazım maç evimizde

0|0
    0|0
  • Alacaz

0|0
    0|0
  • niğdeye az kaldı

0|0
    0|0
  • kuyt ne demiş biz size yenilmeyiz (siz bizi yeneceksiniz)

0|0
    0|0
  • Benim umudum var ... :(

0|0
    0|0
  • Hollandayı yenebiliriz ama bu futbol ile değil

0|0
    0|0
  • maç ne oldu harbiden ya :(

0|0
    0|0
  • inşallah yeneriz.

0|0
    0|0
  • İlk yarı 6-7 tane atar, ikinci yarı şov yaparız. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...