Yeter ama ya yeter napmaya calısıyo???

Yeter ama ya bugun kavga etgmzın ustuneden 3gün geçti. Üç gündür ne arıyo ne soruyo. Napcagımı bılmıyorum. Facesınden iliskımzı ve resımlerımızıde kaldırmıo. Bugun vatsbada girmş senı seviyorum ceyda sözunude kaldırmamıs. Bundan once kavga ettıgımızde hep ben ugrasırdm aynı gun barısırdk. Bu seferde o ugrassn dedim sustu bısı yapmıyo. Internet kafeye gidip resimlerimızı ve ilıskısını kaldırmak cokmu zor...ben napıym smdi?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• seviyosan git konuş bence.

0|0
    0|0
    • Cok seviyorum üç gundur aglıyorum ama bir kerede o cabalasın ıstyrm. Bana her kavga ettgmzde oldugu gbı kaldr ilskını bttı falan ddı. Bende sen kaldır yazdm. Cok sinırlıydı kaldrmazsan sabah uyandgmda gorursem senı mafederım ddı aradan uc gun gectı hala bsı yapmadı.

• senin sorulara bır baktımda ...durum vahım ayrılım hep kapris üzgüntü kavga bu ne yaa

0|0
    0|0
  • senden hamle bekliyor

0|0
    0|0
    • E pekı nlck buneden once ben kavganın hemen ustne cabalar mtlaka brısırdm bu sefer o bsı yapsın ıstyrm ama uc gundur hc bsı yapmıyo bende napcgmı şaşirdım

• sinirlendiğimde benimde ağzımdan böyle şeyler çıktı ama geçmişini çöpe atamazsın

• ben onu deli gıbı sevıyorum zaten asla o bıtırmedıgı surece bıtrmem

• bence hala seviyor ve yine senin adım atmanı bekliyor

0|0
    0|0
    • Aklıma internet kafeye gtmek ıstemdgı ıcın kaldırmıodan bska bsı gelmıo. Kavga etgmz gun her kavga etgmzde syldgı gbı bıtı ıstemyrm senı kaldr ılsknı yazdı bna. Bnde tamam btı sen kaldr yazdm yarn gorursem ılskı durumunu mafedrm ddı bna üç gun oldu sesı cıkmıo

• Aynen bnde ole dusunyrm cnku ben onu cok sevıyorum. Ama artk o bsıler yapsın ıstyrm

• hayırlısı olsun iyi geceler

• senin bitirmeni bekliyor olabilir. temkinli olmak gerek.

0|0
    0|0
    • Iste bende bundan korkuyrm dayanamayıp mesaj atcm bu seferde kalkp bna ben btrdm sen hala benımı beklyn dmesneden korkuym. Btn aılesı bılıo bzı. Facesnde ıkımzn resmlerı falan var

• aynı yöntemi bende ayrılarak daha fazla kırmak istemediğim kız arkadaşıma yapmıştım, o ayrılsın istemiştim. bence bekleme, mesaj at. ne derse desin, umudun işkenceyi uzatmasından daha tehlikeli değil. bitecekse bitsin, özellikle bunu sor.

• Hm arkadaslarmda mesaj atma sakn brak o atsn dıo. Ortada kırlck bı durum yok ben ona zaten yerı geldgnde btrmesını ıstysn btır dıodum. Hata bı kere onun yanında kavga edrken ben cok ısrar etms kaldr ılsknı dmstm ve facesnı acms onayla sunu kaldr dmstm oda sınrle kaldrdı ben tamam ben gdyrm dıynce anında pısman olup yalvrmstı ve kaldrdgndan 5dka snra duzeltı.

Kızlar Ne Diyor 2

• Eğer alışmışsa ilk adımların senden gelmesine bu sefer de yine senden bekliyordur...

İlk adım hep kızlardan beklenir. Ayrılan ben olmayayım diye düşnülerek...

0|0
    0|0
  • Kaldırsa suç kaldırmasa suç manyak mısın tatlım sen?

0|0
    0|0
    • E kaldrmıo ama 3gundur knusmuyoruz bişıde yapmıo . Cokmu zor internet kafeye gidıp kaldrmak

• Alt tarafı 3 gün dünyanın sonu değil ya bir kafanızı toparlayın

• oda dogru ama daha kac gun

Yükleniyor...