Misafirliğe gittiniz ve çatalınızın kirli oldğunu gördünüz napardınız ?

ama bu misafirliğe gittiğiniz kişi değer verdiğiniz biri, o an ne tepki verirsniz görmezdenmi gelirsiniz yoksa çatalı değişmesni mi istersiniz ?

0|0
12|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• nazım geciyorsa değiştirmesini söylerim, ya da hiç ses etmeden sindire sindire çatalı kullanmak zorunda kalırım. olmadı kaşıkla yerim ne yiyeceksem :D

Not: çatal,kaşık,bardak, wc temizliği konusunda cok titizim xD

1|0
    0|0
  • çatalı değiştirmesini isterim.

0|0
    0|0
  • Lan bu çatal ne böyle git yıka getir !

0|0
    0|0
    • değer verdiğin biri demiştim ama, eminim böyle derdin şakacı seni..

• Bu işin şakası tabi değiştirirmisin derdim ne diyelim :=

• çatalı ağzına sokarım ev sahibinin

0|1
    0|0
  • Elimle silerim ya da kimseye sölemeden çaktırmadan değiştiririm hatta yemeğimde kıl tüğ olsa bile çaktırmadan çıkartırım ve yerim karşımdaki insanın utanmasını asla istemem

1|0
    0|0
    • büyüksün. peki ama o kir inatçı bir kirse çıkmıyorsaa birde karşındalar sonuçta silerken görseler seni dahada utanmazlarmı ?

• en temizi.

• yani o değiştirse ikincisinin de kirli gelme ihtimali var :D

• Ben direk söylerim. Yenisini isterim ya da anneme gözümle anlatırım durumu bu tip konularda güzel anlaşırız :D o anlar değiştirir hemen :D

Misafirlik dediğinde nereki akraba eş dost çok sıkıntı olmuyor :D

0|0
    0|0
  • Hangi çatal? :D

link :D

0|0
    0|0
  • gizlice masaörtüsüne sileirm:DD

0|0
    0|0
  • Yemekte kaç kişinin ve kimlerin davetli olduğuna göre değişir ama sorun değil; yere düşürürüm çatalı olur biter.

0|0
    0|0
  • genelde ben yemeğe başlamadan kaşığı çatalı sılıyorum öyle başlıyorum ya :))

1|0
    0|0
    • bende genelde öyle yaparım çünkü parmak izleri felan kalıyor ondan bile tiksinen bir insanım ya böyle bir durumla umarım karşı karşıya gelmem.

• inş gelmezsın bende gelmemek için elimden geleni yapıyorum :)

• öncelikle çatalıma bakarım eğer adam olup temizleneceğine söz verirse onu çamaşır suyuna yatırıp üstüne bir yumurta bir tatlı kaşığı bal koyup iyice yoğururum sonra da peçetemle silip sağ sivri ucunu yemeğime batırarak yemeğe başlarım :)

0|0
    0|0
  • o çatalı yok ederim ve yeni bir çatal isterim.

0|0
    0|0
  • görmezden gelir yemeğime bakarım

0|0
    0|0
    • o çatalla mı :S

• ne kadar kirli olduğuna bağlı çaktırmadan temizlerim, yakın biriyse de arkadaşım falan misal, müdür şunu bir değiştiriver ne biçim insansın derim

• yakın biri olsa tabi rahat olursun :) ama gerçekten zor bir durum umarım karşılaşmayız.

• Ekmek,yemek,kelle bunlar yenir elle diyerek sözün orjinalinde oynama yaparak durumu lehime çevirmeye çalışırım

0|0
    0|0
  • Çatalı ev sahibinin gözüne atarım

0|0
    0|0
  • ben temizler yerim, askerde nelerini gördüm :)

0|0
    0|0
  • kafasına frlatrım kibarca :P

0|0
    0|0
  • değiştirmesini isterim

0|0
    0|0
  • Onu ev sahibinin gözzüne saplarim.

0|0
    0|0
  • kesinlikle kullanmam. çok çok önemli biriyse yere düşürür sonra gider yıkarım ama onu kullanmam. bir keresinde restaurant'da başıma gelmişti bu, direkt iptal etmiştim siparişi.

0|0
    0|0
  • ilk basta çatal okuyunca koptum sonra bitirince soruyu anladım..cevap veriyorum.. çaktırmadan selpa silerim

0|0
    0|0
    • biliyodum birinin böyle anlıcağnı kaşık olarak değişcektimde üşendim :D:D

Kızlar Ne Diyor 12

• peçeteyle silerim.

0|0
    0|0
  • Çatalı gizlice tişörtümle silerim bastıra bastıra hemde.

Evet pisliğim.

0|0
    0|0
  • pecetemle silerim.. değer verdiğim brinin evınde yemek yıyosam o da bana değer veriyodur zaten mutfaga gıder kendım yıkarım o catalı yanı..

0|0
    0|0
  • Değiştiririm :)

0|0
    0|0
  • kibarca söylerim

0|0
    0|0
    • mesela nasıl ?

• aferin sana kibar kız :D ben şekilden şekle girerim orda valla sen gene iyi sölermişssin, empati kuruyorumki cidden cok zor bir durum yaa

• kirli çatalla da insanın midesi almaz ki :)

• silerim ya da başka çatal alsam derim ;) ayıp değil aslında insanlık hali o da farketse koymazdı kirli kirli

0|0
    0|0
  • çok samimiysem gider kendime yeni çatal alırım zaten üşenirsem peçeteye silerim

0|0
    0|0
  • madem yemek yiyoruz tabağın kenarında köşesinde peçete olsa gerek. çaktırmadan silerim öyle yerim

0|0
    0|0
  • Peçeteyle sılerım ne olcak sanki abartamama çok kırılıyse kalakr yensıını alırım :D

0|0
    0|0
  • tiskinirim ben ıyk. değiştiririm kibarca.

0|0
    0|0
  • aman kolayı var hafiften aşşa düşürürüm çatalı:)sonrada yenı çatal isterim:)

0|0
    0|0
  • Değiştirmesini isterim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...