Kapat

Böyle insanlar da hep beni mi bulur ya?

sınıfımızda üst dönemden kalan biri geldi.iletişimi konusması normal biri.bir dersle not çıkartacakmıs o dersin notu da sadece benim flask diskimde vardı.benden istedi attım ama yanlış olanı atmışım.ama çocuk hiçbisey demedi bigün onu asansörde gördüm böyle böyle yanlıs atmısım diye o da evet farketttm dedi.sonra alırım simdi yanımda flash yok dedi.ertesi gün ben ön sırada otururken arkalardaki arkadaslarla muhabbet ediyodum yuzum arkaya dönüktü çocuk da arkaad oturuyodu 4-5 kez falan gözgöze geldik ama bakışlarımı kaçırdım sonra o gün istedi notu ben de verdim sonra saol deyip gitti o gunden beri nerde karsılassak yuzume bile bakmıyo asansörde karsılasıyoruz merhaab falan demiyo sonuçta aynı sınıftayız.bu insanların benle derdi ne ya

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• iyi de çocuğun selam vermemesini neden bu kadar dert ediyorsun hoşlanıyor musun ondan?

0|0
    0|0
    • hayır ondan değil acaba nasıl bir izlenim veriyorum da dışarı merhaba bile demiyor

• yok cemaatçi değil aksine ama ne alaka ondan hoşlandığımı nasıl düşünebilmiş olabilir.bunu düşündürecek bir harekette bulunmadım.

• sanırım göz göze gelmen ve ders notlarını yanlış vermen (bunu kasıtlı yaptığını düşünebilir sırf tekrar görüşmek için) buna neden olmuş olabilir tabi bir de yanına oturman var

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• trip ataıyordur

0|0
    0|0
  • kişisel degildir belki

0|0
    0|0
  • bence ondan hoşlanıyorsun yoksa bu kadar aklına takılmazdı.

0|0
    0|0
    • hoşlandığım başka biri var.

• genelde erkekler

• ya nedenini çözemedim ama bence güzel bir durum ben erkek ve kızların arkadaşlıklarına pek sıcak bakan biri değilim biraz geri kafalıyım yani

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Iyıde her zaman merhaba demek zorunda mıyız kı neden bu kadar takıldın kı sen

0|0
    0|0
    • bir defa olur iki olur anlarım da kaç defadır aynı şey oluyo

• Ya belkı canı sıkkındır kısısel ağılama soncuta cok samımı degılsınız kı takılma bu kadar

Yükleniyor...