Böyle insanlar da hep beni mi bulur ya?

sınıfımızda üst dönemden kalan biri geldi.iletişimi konusması normal biri.bir dersle not çıkartacakmıs o dersin notu da sadece benim flask diskimde vardı.benden istedi attım ama yanlış olanı atmışım.ama çocuk hiçbisey demedi bigün onu asansörde gördüm böyle böyle yanlıs atmısım diye o da evet farketttm dedi.sonra alırım simdi yanımda flash yok dedi.ertesi gün ben ön sırada otururken arkalardaki arkadaslarla muhabbet ediyodum yuzum arkaya dönüktü çocuk da arkaad oturuyodu 4-5 kez falan gözgöze geldik ama bakışlarımı kaçırdım sonra o gün istedi notu ben de verdim sonra saol deyip gitti o gunden beri nerde karsılassak yuzume bile bakmıyo asansörde karsılasıyoruz merhaab falan demiyo sonuçta aynı sınıftayız.bu insanların benle derdi ne ya

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• iyi de çocuğun selam vermemesini neden bu kadar dert ediyorsun hoşlanıyor musun ondan?

0|0
    0|0
    • hayır ondan değil acaba nasıl bir izlenim veriyorum da dışarı merhaba bile demiyor

• yok cemaatçi değil aksine ama ne alaka ondan hoşlandığımı nasıl düşünebilmiş olabilir.bunu düşündürecek bir harekette bulunmadım.

• sanırım göz göze gelmen ve ders notlarını yanlış vermen (bunu kasıtlı yaptığını düşünebilir sırf tekrar görüşmek için) buna neden olmuş olabilir tabi bir de yanına oturman var

Erkekler Ne Diyor 3

• trip ataıyordur

0|0
    0|0
  • kişisel degildir belki

0|0
    0|0
  • bence ondan hoşlanıyorsun yoksa bu kadar aklına takılmazdı.

0|0
    0|0
    • hoşlandığım başka biri var.

• genelde erkekler

• ya nedenini çözemedim ama bence güzel bir durum ben erkek ve kızların arkadaşlıklarına pek sıcak bakan biri değilim biraz geri kafalıyım yani

Kızlar Ne Diyor 1

• Iyıde her zaman merhaba demek zorunda mıyız kı neden bu kadar takıldın kı sen

0|0
    0|0
    • bir defa olur iki olur anlarım da kaç defadır aynı şey oluyo

• Ya belkı canı sıkkındır kısısel ağılama soncuta cok samımı degılsınız kı takılma bu kadar

Yükleniyor...