Bilinçli olarak mı bu kadar hoyrattı?

Yönetici olarak çalışıyorum.patronum her patron gibi adam kullanmayı çok sever.menfaati için yapamayacağı şey yoktur.ama 1.5 yıldır onunla çalışıyorum ve güvenini kazandım.beni kız kardeşi gibi gördüğünü söylüyor.meslek sırlarını paylaşıyor.zaaflarını alışkanlıklarını her şeyini anlatıyor.çok şey öğrendim ondan.benden rahatsız olacağım bir şey yapmamı isterse tepki gösteriyorum.o da artık yapmayacağımı bildiği şeyleri teklif bile etmiyor.ofisin kasası bende ama nedense şu para işlerinde gizli saklı hareket edemiyorum.parayı aleni şekilde kullanıyorum.akşam üzeri tüm personel odamdayken kasa hesabı yapıyordum.herkesin yanında şu işi yapmayı sana bir türlü öğretemedim diye çıkıştı.tepkisiz kaldım.kırgın durdum.akşam herkes gidince yanına çağırdı.önce şirinlik yaptı sonra her şeyi öğrenmeni istiyorum.personelin yanında paralarla oynanmaz dedi.bunu hep başbaşayken konuşurdu.bu seferki tavrı zoruma gitti.gerçekten iş öğretmeye mi çalışıyor ve personelin yanında çıkıştığının bilincinde miydi sizce?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• % 50 - %50

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İş öğretmeye çalışıyor. Personelin yanında para konuşulmaz. Doğru.

Aksi takdirde 3 kuruşa çalışanlart, patronun parası olduğunu görünce kazan kaldırır.

0|1
    0|0
  • çok acemice davranmışsın sinirlenmiş haklı olarak. sinirlenen bir patron her an her şeyi yapabilir. kendini geliştir.

0|0
    0|0
  • daha ciddiye alman için uyarısını toplum içinde yapmış olabilir normal bence

0|0
    0|0
  • Ayıp etmiş...

0|0
    0|0
  • Sana bir tavsiye işyerinde herkes ile belli bir mesafede bulun.

0|0
    0|0
  • ne alaka ya siz herkezin maşını gününde viriyorsanız sorun olmaz görseler ne yapacaklar..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kendisini tutamamış birde çalışanı olduğu için sadana mesafeli olduğunu göstermek istemiş. yaptığın iş çok önemli ve aleni bir şekilde yapmaman gerekir personel kasayı hiçbirşekilde görmemelidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...