Sizce o da benden hoşlanıyor mu?

ben üniversite 2.sınıftayım geçen seneden bir çocuk vardı ara sıra bakışıyorduk ama öyle uzun değil. bu sene ben okulun ilk günü merdivenden inerken bana baktığını gördüm baya uzaktan ama kafasını çevirmeden baktı , daha sonra ki hafta karşılaştığımızda ben yine merdivenden iniyordum bu sefer bana kesinlikle bakmadı arkadaşımın yüzüne baktı çok şaşırdım bana bilerek bakmadığının farkındaydım ama neden ki , dün ise yolda karşılaştık ve arabanın önünde elini cebine koymş şekilde duruyordu bana baktığını gördüm bende ona baktım daha sonra okula girerken arkadaşmla kafamızı bir çevirdik hala arkamdan bakıyordu taa uzaktan hemde kafasını çevirmeden okula girene kadar baktı benim ona dönüp baktığımı bile bile çevirmedi kafasını, yani uzaktayken baya bakıyor ama yakına gelince bakmıyor fazla, sizce neden olabilir? ayrıca yanında dolaşan bir kız var ara sıra sanırım arkadaş grubundan ama sevgilisi mi bilmiyorm ama değil el ele falan hiç tutuşmuyorlar . sizce oda benden hoşlanıyormu :(

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• sana gözleriyle anlatmış olayı işte he nedir erkeklik yapıor gelip ilk söylemeiyo senden bekliyor sende ondan bekle bence ben olsam ilk adımı atmam .. :)))))))o bakışlar hep tuzak aklından çıkmasın diye öyle bakıyor...hep merak et diye bakıp bakıp ondan sonra bakışlarını kaçırıyor ..mekanizma çalışıyor yani.. :))))))))) ?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hayır hoşlanmıyor. hoşlanıyor olsaydı şimdiye kadar açılırdı kuzum

1|0
    0|0
  • bence bikonuş onunla ya da çevresindeki insanlarla konuş

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...