Şimdiye kadar uğraştığınız sporlar nelerdir ?

daha önce hangi sporlarla uğraştınız ben 4 yıl yüzme 2 yılda tenis oynadım

0|0
10|24

En İyi Erkek Görüşü

• Altyapıda basketbol oynadım. İyi bir takımın altyapısındaydım. Ne yazık ki çok yetenekli değildim. Profesyonel kariyer için yeteri kadar iyi değildim. İyi çalışır ve iyi bir sporcuydum ama yine de yetenekli değildim. Dizimden ağır bir sakatlık geçirdim ve 1 sene spordan uzak kaldım. Döndüğüm diye başlayan bir cümle kuramadım bile çünkü artık takımda değildim.

Devamında voleybola sardım. Okul takımında oynadım ama çok umut vaat etmeyen bir durumdaydım.

Sonunda ilk göz ağrım olan satranca döndüm. İyi bir oyuncuydum. Yaş kategorilerinde Türkiye çapında derecelerim oldu. Okullararası turnuvalarda dereceler yaptım. İl şampiyonalarına katıldım. Fakat bir karar vermem gerekiyordu. Bende üniversite kariyerime önem verdim.

Profesyonel kariyeri olacak kadar iyi olamadım ama bana kazandırdıpı disiplin, iş ahlakı, düzen ve tertip anlayışı ve daha bir çok nedenden ötürü çok memnunum. Sporun özellikle genç yaştaki insanlara katkısı çok fazla. Aileler bunun farkında olmalı ve çocuklarını spor yapmaya teşvik etmeli. Hangi spor dalı ve nerede olduğunun önemi yok. Önemli olan spora adapte olunması.

Artık spor salonunda koşuyor, bisiklete biniyor ve yüzüyorum. Benim yaşıma gelince tempoyu biraz düşürmek ve işin sağlık boyutunu ön plana çıkartmak gerekiyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• ne guzel. harika. bende biraz birseyler yapmıştım.

1|0
    0|0
  • yüzme hentbol basketboll aslında çok yetenekliydim ama hiç birine devam etmedim tek sürdürdüğüm yüzme.

1|0
    0|0
  • 6 yıldır kick box ile uğraşıyorum aslında ölesıne yazılmıstım baktım sonra bu tam aradıgım bir spor deyip devam ettim 2 inci ayımda antrenörüm maça cıkardı bir güzel dayak yedim. daha sonra acayip hırslandım kick boxa karsı 2 sne sonra kahverengi kuşagımı aldım yeri geldimi antrenörlük yapıyorum polisliğe hazırlanan kızlara yakın dövüş ve savunma öğretiyorum şu sıralar.

1|0
    0|0
  • Futbol,basketbol,handbol,yüzme,dart, bide badminton var ama o sayılır mı ki?

1|0
    0|0
  • klavye kullanmak sayılırmı?

1|1
    0|0
  • neredeyse aynıyız :)

1|0
    0|0
  • lisanslı olarak futbol oynadım baya bir basketle uğraştım amatör

1|0
    0|0
  • 9 yaşımdan 13 yaşıma kadar lisanslı yüzdüm , 14 ten 19 a kadar lisanslı kickboxerdim şuan hiç bir sporlar uğraşmıyorum

1|0
    0|0
  • Futbol yeterde artar bile onun dışında masa tenisi

1|0
    0|0
  • nasıl guzel uyunur bu konu uzerıne tezlerım var

1|0
    0|0
  • 4 yıl alt yapıda futbol oynadım :)

1|0
    0|0
  • futbol, fitness

1|0
    0|0
  • yüzmeyle ilgilenirim genelde

1|0
    0|0
  • yürümeye basladıgımdan beri futbolla ugrasıorm :D

1|0
    0|0
  • Fitness 5 ay kadar

1|0
    0|0
  • Kick box, aikido, vücut geliştirme, yüzme, bisiklet,

Tenis ya da squash için fırsat kolluyorum :-)

1|0
    0|0
  • Boks,street workout, basketbol, hentbol profesyonel fitness şimdi :))

1|0
    0|0
  • Futbol

Kickboks

Muaythai

Fitness

1|0
    0|0
  • 3 yıl lisanslı olarak futbol. 4 yıldır ise vucutgeliştirme.

1|0
    0|0
  • Futbol

Basketbol

Profosyonel fitness

Masa tenisi

1|0
    0|0
  • 3 yıl ( yüzme badi boks ) 15 yıl yürüme :D

0|0
    0|0
  • çocukken mahallede maç yapardık sayılır mı :D

1|1
    0|0
    • onu saymayalım ya :)

• o zaman ben hiç sporcu birisi değilim :D

• Sokak dövüşü ...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• yüzme,plates,aerobik,badminton,fıtness, hepsiyle 9 yıldır uğraşıyorum Allahın izniyle 10 olcak =)

1|0
    0|0
  • Voleyboldaydım bir zamanlar

1|0
    0|0
  • Okul haricinde hiç gıbı nerdeyse hobı olarak yok ama

okul dönemlerımde savunma karete volayebol fılan:P

1|0
    0|0
  • 6 yıl jimnastik 1 yılda voleybol

1|0
    0|0
  • Basketbol,atletizm,fitness hala da yapıyorum

1|0
    0|0
  • voleybol squash şu an eskrim

1|0
    0|0
  • Ben sadece tai chi yaptim

1|0
    0|0
  • voleybol ( devam etmekte ) , fitness ( devam .. ) , yüzme .. astım olduktan sonra bırakmak zorunda kaldım .. yaklaşık 3 dönem kadar hentbol de oynadım . aerobic salonunda antrenörlük yaptım .

0|0
    0|0
  • yüzmeyle uğraştım

1|0
    0|0
  • tensile uğraştım

1|0
    0|0
Yükleniyor...