Kızın gönlünü almak için neler söylersiniz?

Beraber değilsiniz ama ona yakın olmak için gönlünü kazanmak için için neler söylersiniz?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Güzel bir yazı yaz ona .

0|0
    0|0
    • ne mesela özel olarak mesajdan atarmısın ? ekledım senı

Kızlar Ne Diyor 2

• asıl hicbıse yapmaz muhattap olmazsan gonlunu kazanırsın:d

0|0
    0|0
    • bekle disun o aradada biri gelsin kapsın bunu mu ıstıyon :) o senın dedıgın kendıne bagladıktan sonra muhattap olmassan olur ben baslangıcı soyluyorum :)

• Aklında sen olsan kapmaz zaten:D

• şiir yazzzzzzz

0|0
    0|0
    • çok kilişe değil mi rezil olur utanırım :)

Erkekler Ne Diyor 5

• gönlünü almak derken bir eşşeklik yaptıktak afmı9 ettircez yoksa yavaştan yavaştan gönlüne adımızımı işlicez :D

0|0
    0|0
    • ben belli ettim zaten nietimi şimdi sıra yavastan yavastan gönlünü almaya geldi . anlat bakalm neler yapayım yani bir eşeklik etmedim .

• sosyal medya veya çeşitli mecralardan kızın hoşuna giden şeyleri ögren birlikte zaman geçirme şansınız varsa zaman geçirirken ilk olarak onun hoşlandıgı şeyleri yapmaya çalısın ondan sonra karakterini tanımasını sagla ama oldugun gibi farklı birisi gibi gözükme bişeyler olsada sonu olmaz ondan sonrası nabza göre şerbet mesela romantizm seven kız vardır küçük jestler mesajlar atarsın ya da aksine sevmeyeni vardır sürekli konusucak bişeyler bulmalısın zaten onunda ilgisini çekerse oda yardımcı olur

• '' ... Ya seviyoz lan işte''..

0|0
    0|0
  • sen baya zayıflamışsın ...

0|0
    0|0
  • hacı 1 tane 35 lik rakı yeter iç şişe bitince ara işe yaramazsa dahada arama :D

0|0
    0|0
  • güzel soru..ama doğru dürüst cevap yok...

0|0
    0|0
    • aynn cvbı bulamadık henuz :(

Yükleniyor...