Staj yeri arıyorum, büyük ajanslar stajyer alıyor mu?

merhaba bilişim bölümünde okuyorum seneye staj yapıcaz web tasarım alanındayım nerelerde staj yapabilirim iyi bir yer istiyorum ama buyuk ajanslar stajyer alıyor mu

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük ajanslara girebilirsen çok iyi olur. Diğerleri maalesef profesyonel davranmıyor. Orada pratik anlamında öğreneceğin birşey olmuyor. Kendilerine stajyer değil çaycı ayakçı arıyorlar.

0|0
    0|0
    • haklısın bunu bildiğim için büyük bir yer istiyorum umarım tuttururum bir yer

• çok teşekkür ederim bakıcam :)

• rica ederim kolay gelsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• Alır ama erkenden başvuru yapmanız gerekir.Birçok insan birkaç aydan önce yerlerini ayırttırıyorlar(Vatan Computer vb. yerler).Staj yaptığım için şunu söyleyebilriim;stajda pek bişey öğrenmiyorsun ama eğer alanında uzman kişilerle yakınlık kurabilirsen bişeyler kapabilirisin

Bu arada ben stajı belediyede yaptım pek bir faydasınııda göremedim

0|0
    0|0
    • belediyede yaparsan normaldir yani işi kapmak isteyen kapar doğru söylüyosun

• devlet kurumlarında tanıdıgın varsa oraya aldırsın yoksa dilekçeyle başvur

0|0
    0|0
  • Bulunduğunuz bölge neresi ?

0|0
    0|0
    • istanbul avrupa yakası

• staj yeri çok bulamamakla ilgisi yok iyi bir yerde yapmak istiyorum. büyük şirketler lise öğrencisi kabul eder mi diye merak ediyorum sadece. asosyallikle alakası yok :))

• Kabul eder şansınızı denemelisiniz

Kızlar Ne Diyor 2

• Kader ortagim. Ahaahahahahai

0|0
    0|0
  • Staj yapmadan önce cvnı e maıl ıle ılgılı fırmalara yolluyorsun sonrada telefonla durumu anlatıyorsun kımı yerler staj kabul edıyor eger cv de uygunsa senı staja kabul ederler. Nekadar cok fırmaya basvurursan o kadar cok sansın artar.

0|0
    0|0
    • sonuçta lise öğrencisiyim cvimde ne yazabilir ki yani şansım az olmaz mı o zaman :/

• Okul sana bulur ozaman staj yerı.

Yükleniyor...