Erkek arkadaşıma yıl dönümü sürprizi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun :(

erkek arkadaşıma yıl dönümü sürprizi hazırlamak istiyorum bir çok kez yazdım ama doğru düzgün cevap veren olmadı. lütfen yaptığınız sürprizler varsa ya da aklınızda değişik yaratıcı güzel sürprizler varsa benimle paylaşır mısınız arkadaşlar.. cevap yazan herkese +1 şimdiden teşekkürler hayırlı akşamlar..

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer 1-2 hafta daha varsa her gün için bişey yaz bir deftere. O gün gelince ver okusun, sana bir kere daha aşık olsun. Tabi kalemine de bağlı bu:)

1|0
    0|0
    • yaa 365 ayrı not yazmıştım onun için bence bir daha yapmayım aynı şeyi :) teşekkür :)

• Bunu bizim cevaplamamız çok zor aslında, ama her ilişkide çiftler arası değeri olan ama milletçe anlam verilemeyen şeyler olabilir, işte sizi siz yapan şeylere odaklanman lazım. Bunları bilmediğim için daha genel bişey söyleyebilirim, mesela ilk buluştuğunuz yere gidin, hatırlıyosan eğer üstünde aynı kıyafetler olsun, tam genel bişey çizemem ama bunun gibi bişey olabilir.

• teşekkürkrler :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu yıl dönümleri o kadar ciddi mi ya? Öyleyse bütün yıl dönümlerini aynı güne getirmek hayli iyi olur değil mi?

1|0
    0|0
  • unutmuş gibi yap tam trip atmaya başladığı sırada unumadığını göster ne bileyim hediyeyi çıkar bişiler yap işte ama o o gün o saate kadar unuttun sansın :D

1|0
    0|0
    • evet güzel fikir buraya kadr herşey tamam ama hediyeye sıra geldiğninde ne yapıcğmı bilmiyorum :)

• yok sen soruyu anlamadın bencee :D

• unutmuş gbi yap işte yaa benden bu kadar :D hadi kolay gelsin :D

• İnternette istedigin üzere t-shirt yapıyorlar sizin cekindiginiz bir fotograf bul ve üstüne bastır ve o t-shirt'ü ona hediye et :)

1|0
    0|0
    • ya bence saçma olur güzel fikirde o tshirtü üzernde düşünemiyorum ama fikrrin için teşekkür :)

• Rica ederim arkadaşım :)

• sinemacıyla anlaş filme gidin ve birlikte fotoraflarınızdan olusan slaytı yayınlatın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aklıma bisey gelmeyoo

1|0
    0|0
Yükleniyor...