Kendımı sevıyorum herkes tıpımı begenmıyor ?

artık morelımde bozldu hanı derlerya bı insana süreklı şölesın bölesın derlerse öyle olur diye morelım darmaduman oldu kendımı begenıyom ama herkes her fırsatta bnı yerın dıbıne sokuyor süreklı dua edıyorum dayanmak için dayanılcak gibi degıl bıkıyorum artık ya karakterın bozuk deseler neyse düzeltrsın ama tipimi nasıl degişrtyım buna gücüm yetermı ya k,indar insanların kalplerını nasıl bakmasını bilen yapabilirımkı gözlerım aglamaktan bozuldu hayatım berbat oldu güzel bı bayram yasıycam dedım oda hayal oldu illa üzmek insanlara farz oldu şimdi elınızı vıcdanınıza koyun ve lütfen söleyın neden insanların diş görünüşüne önem verıyorsunz neden ?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Boşver yav ne bakıyorsun sen onlara sizinde kalbiniz çirkin de..

Dua et bol bol, Ey büyük sen bana en hayırlısını nasip et, kim benim hakkımda ne düşünüyorsa sen ona daha çoğunu ver de.. Bayramınız kutlu olsun bu arada :))

Sevdiklerinle bol bol vakit geçir sevmediğin insanları hiç kaale alma boşver...

Ergenlikden yeni çıkmış ya da ergenlik döneminde olan insanlar çok söyle bunu aa tipe bak çay demle gibilerinden iğrenç espiriler sen kendini beğeniyorsan bitmiştir... Karşı tarafın ne düşündüğü önemli değil hele birde sizin için bir anlamı yoksa o kişinin..

0|0
    0|0
    • iide tanıdıklarımın a dan z ye herkes öyle dıyo akrabalarım bile hı evde kalır kesın bu görücü bile gelmez buna diye

• okumak emekle olur ama bn tıpımı degişteremem üstelk tespıtım erkekler yanında çirkin kız ancak kullanmak için barındrrıkı bunu çirkin veya yakışıklı erkek hiç faketmez hepsı yapar erkekler askı derın yasamaz çünkü ve dünyanın nerseıne gidersen git erkek tipe önem verır bakarkı karakterı ii degıl vazgecer ama tıpı güzel degılse kalbıde güzel degıldr diye es gecer onu

• Güzel ya da çirkin olabilir güzellik ya da çirkinlik göreceli bir şey. Sen her kız arkadaşının sevgilisini beğenmediğin gibi aynı böyle düşün. Y daha kötü durumda olanlar var geçenlerde haberleri okuyordum belediye otobüsünde yürüme engelli vatandaşlar konuşuyorlar ısınıyorlar birbirlerine bak belediye otobüsünün içinde olmuş bu sonrada evlenirken o otobüsü süslüyorlardı :)) . Erkekleri kandırmak etkilemek çok kolay. Her erkek istediği kadını elde edemez, ama kadınlar için bu söylenemez.

Erkekler Ne Diyor 4

• Şimdi şöyle birşey söyleyim ben sana tanıstıgım kişinin karakteri oynak birşeyse o kım olursa olsun benden çekeceği vardır ama efendi tripsiz cana yakın birisiyse başımın tacıdır zaten dilesin benden ne dilerse bence sen fazla takıyosun akışınıa bırak gitsin öyle gelmıssın öyle gideceksin düzeltemessin bunu yani.

0|0
    0|0
  • - Hayat bunları düşünemicek kadar kısa.. Ruhların güzelliğini bilirmisin ? Ahiret inancın var sanırım.

Diğer yaşamda bu simamız ile olmucaz .. Her ruhun bir ifadesi var "iyibiri" şurda yaşıcaksın max 40 sene daha .. Ya diğer tarafa ?

0|1
    0|0
    • bnde öleyım tıpım bozuk diye soru sorulmuş kç tane soruya sagduyu ile cevapladım ama kendıme o sagduyuyu gösteremıyom baskasına ögut vermek daha kolay gelıyor

• Aslında psikolıjini toparlıyarak bişiler yapsan olur mu ki ?

• Seninle aynı duyguları yaşıyoruz..ben kendimi beğenmem çevrem normal bulur bitkinleşirim..felsefik düşünürüm ..bazen diyorum kendi kendime Bi kolum,ayağım olmasaydı nasıl dayanırım diye..az yazmak istedim.uzatabilirdim

0|0
    0|0
    • bn kendımı begenıyom cevrem çirkin bulur aynı durumda degılız

• İçimden gelmişti

• bence seni beğenmiyor değilde kendine özen göstermen için tavsiyede bulunuyolardır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...