Neden Böyle Yapıyor Ne Planlıyor Amacı Nedir?

Uzatmadan konuya geçiyorum. bir çocuk var çoook tatlı. Bu çocuk 2 gündür gözünü benden ayırmıyo. Bugün benim tanıdığım bir arkadaşımla konuşuyodu. bir baktım beni gösteriyo arkadaşıma. Sonra arkadaşımda eliyle beni gösteriyo. Sonralarda da gözünü yine hiç benden ayırmıyo. Gittiğimiz yerlerden peşimizden geliyo. Bende sordum arkadaşıma niye bizi gösterdi diye. Bana arkadaşım dedi ki "Sen onu daha tanımadan o senin hakkında herşeyi öğrenmiş kimlerle takıldığını, adını, ne yaptığını, sevgilin var mı yok mu herşeyi öğrenmiş." dedi. Bende beni mi seviyo yoksa dedim o da yooooo dedi. Benim kankim dedi ki ben sana dedim seni seviyo diye demi? dedi. bende iyide (X diyelim) X sevmiyo dedi ya diyince kesin onu koruyodur dedi. Sonra X onun yanına gitti benle kankimin yanına getirmeye çalıştı onu ama gelmek istemedi. Eve dönerken de onları gördüm yolun karşısında bağrıyo bana arkadaşım ordan "Gamzeeeee" diye ben bakınca eliyle onu gösterdi. Çok merak ediyorum neler dönüyor güzel cevaplar verebilirseniz sevinirim :)

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bi dk önce parçamı paylaşmak istiyorum seninle sayın üyecik link

Şimdi tekrar okuyorum yazıyı bekle bir dk anlamadım çünkü

____________________________________________________________________________

Şimdi bu çocuk sana bakıyor

bahar diyor ki seni sevmiyor

kankin de diyor ki seni seviyor anlamıyo musun?

Ardından bahar o malum çocugun yanına gidiyor ve onu getirmeye çalışıyor, çocukta artık nasıl bir çekinme varsa gelmiyor ve sen eve dönerken sana bağırıyor "gamzeeeee kızzz" diyeee ve sen baktıgında çocugu gösterdi sana...

Muhtemelen çocugu sana ayarlamaya filan çalışıyor... tek anladıgım bu :)

cut.

0|0
    0|0
    • sağ ol :) cevap için teşekkürr bahar kim ne alaka pardon ama

• Arapsaçı işler var, arapsaçı çünkü bilmediğin şeyler mevcut

bilemediğin şeyleri öğrenmen için zamana ihtiyacın var

Sana karşı ilgisi mevcut malum kişinin fakat iki tarafta birbirinden emin değil

Zaman gerek :)

• anladım teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 6

• Senin soruna gelirsen b2-4ac den deltayı bulabilirsin. Delta sıfırdan büyükse reel 2 kök var delta sıfıra eşitse çakışık iki kök,sıfırdan küçükse reel kök yoktur bu formulle çözebilirsin sorununu.

0|0
    0|0
  • iyi ki uzatmamışın bacım.

konuya gelirsek , seviyordur herhalde yoksa işi gücü yok araştıracak mı seni

0|0
    0|0
    • kusura bakma tamam kabul gerçekten uzun oldu :) seviyodur diyosun hmm cevap için sağ ol

• bir daha olmasın.

şaka tabi , evet seviyordur , rica ederim

• Millet konuyu hakikaten anlayan biri var mi ben bir sey anlamadim da

0|0
    0|0
    • bidaha oku lütfen çok önemli

• Baska neler yapacak bekle bakalim

• tamam çok teşekkür ederim

• Seviyorsan git konuş bence X le :) bu ne lan bişey anlamadım.

0|0
    0|0
    • X i sevmiyorum kii o benim arkadaşım öf tamam farkındayım biraz karışık

• ben soruyu bile anlamadım tercüman var mı aramızda arkadaşlar.

0|0
    0|0
  • Sayısalcı bir kızın aşk durumları :) Bence seviyordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...